Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Nasıl Tavlanır? Tavlamak İçin Bilmeniz Gerekenler

Akrep Kadını Nasıl Tavlanır?

Akrep Kadını Nasıl Tavlanır?

Akrep Burcu Kadını Nasıl Tavlanır?

  • Akrep kadınına nasıl yaklaşılması gerektiğini iyi bilin
  • Açık sözlü olun
  • Samimi ve dürüst olun
  • Ciddi ve ağırbaşlı olun
  • Gizemli ve karizmatik olun
  • Cesur ve soğukkanlı olun
  • Hissettiğinizi ona da hissettirin
  • Çenenizi değil hislerinizi konuşturun
  • Sabırlı ve kararlı olun

Akrep kadınını tavlamak için ne yapmak gerekir? Akrep kadınına nasıl yaklaşmak gerekir? Akrep burcu kadını kolay tavlanır mı?

Akrep kadını nasıl tavlanır? Arkadaşların bana ısrarla sorduğu sorulardan biridir. “Sen bilirsin, çok beğendiğim bir akrep bayan var, akrep kadınını nasıl tavlarımAkrep kadınını tavlamak için ne yapmam gerekir?

Kadın tavlama” ifadesi bana çok negatif geldiği için çoğu zaman “eline bir süpürge al, suya batır, süpürgeyi eline vurarak hafif hafif ısla” derim. Tavlama eskiden bir şeylerin hafif ıslatılması anlamında kullanılırdı.

Bilmeyenler için de yazayım kulaktan kulağa anlamı değişir sürekli. Kadın tavlama: İstenilen kıvama getirme. İsteklere olumlu cevap almak için kadını hazırlama anlamında kullanılır. “tavlama” kelimesini yanlış anlayanlar farklı anlamlarda da kullanırlar o kısma girmiyorum.

Soranlar için “gir siteye bak” demek benim için daha kolay geldiği için aklıma gelenleri buraya yazıyorum.

Akrep Kadınını Tavlamak İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Akrep burcu kadınını tavlamak istiyorsanız sizden hoşlanması ve aradığı özelliklerin sizde varolduğunu görmesi gerekir. Akrep burcu kadınlarının zor kabul ettiklerini bilmeniz gerekir. Sizi analiz etmeden hemen “evet” demesini beklemeyin. Sizi tanımadan verecekleri ilk tepki çoğunlukla olumsuz olur.

Gerçekten hoşlanmışsanız sabırlı olun ve hoşlanabileceği yönlerinizi ön plana çıkarmaya çalışın.

Açık Sözlü Olun

Akrep burcu kadınını tavlamak istiyorsanız Akrep kadınına karşı her zaman açık sözlü olun. Amacınızın ne olduğunu açıkça ifade edin.

Bunu yapmadığınızda ne mi olur? Ruhunuza inen bakışlarında her zaman size karşı bir şüphe içerisinde olduğunu ve amacınızı sorguladığını görürsünüz. Ne yapmak istediğinizi anlamak için elinden geleni yapar.

Sizden şüphe duymasını istemiyorsanız akrep kadınını tavlamak için açık ve net olun.

Akrep kadını nasıl tavlanır? Açık sözlü ve net olarak ne istediğinizi bilmesini sağlayarak. Her kadın beğenilmekten hoşlanır, akrep burcu kadını da beğenilmek ister ama hislerini ve duygularını dışa yansıtmadan önce uzun süre bekler. Emin olmadıkça karşısında kim olursa olsun duygularını size yansıtmaz.

Samimi arkadaşları “biri var mı” diye sorduğunda emin oluncaya kadar vereceği cevap sadece şu olur “biri var ama emin değilim

Akrep burcu kadını nasıl tavlanır?

Akrep Kadını Nasıl Tavlanır? Samimi ve Dürüst Olun

Amacınız akrep kadınını tavlamak ise samimi olun, oyun oynamaya kalkmayın.

Akrep burcu kadını ona yaklaştığınız andan itibaren her adımınızı, her sözünüzü incelemeye başlar. Ne kadar samimi ve dürüst olduğunuzu anlamaya çalışır.

Açığınızı yakaladığı anda içine atacağını sakın düşünmeyin. Elde ettiği tüm açıklarınızı yüzünüze bir bir öyle bir vurur ki neye uğradığınızı şaşırırsınız.

Akrep kadınlarının uzun süre evlenememelerinin nedenlerinden belkide en önemlilerinden biri de bu özellikleridir. Her şeyden emin olmak isterler. Bir konuda net bir düşünceye sahip olmadan önce her ayrıntıyı ele alıp incelerler.

Seviyorsanız, hoşlanmışsanız ve akrep kadını ile evlenmek istiyorsanız akrep burcu kadını nasıl tavlanır? Herşeyinizle samimi ve dürüst olarak bunu başarabilirsiniz. (Tavlamak değil etkilemek anlamında).

Biraz Ciddi ve Ağırbaşlı Olun

Uzaktan hiç akrep kadınına dikkatli bir şekilde baktınız mı? Yüz hatlarında her zaman bir ciddiyet vardır. Attığı adımlarda, konuşmalarında, sözlerinde bu ciddiyeti her zaman görebilirsiniz. Akrep kadınını tavlamak istiyorsanız ciddi olmanız gerekir.

Akrep kadınının özellikle ciddi konularda laubaliliğe asla tahammülü olmadığını bilmeniz gerekir. Akrep burcu için ciddiyet “gerçeklik” duygusu ile eşdeğerdir. Onun gözünde ciddi olmayan olgular gerçeklikten uzaktırlar.

Akrep burcu kadını nasıl tavlanır? Akrep kadınına hislerinizin ne kadar gerçek olduğunu tüm ciddiyetinizle göstererek onu etkileyip tavlayabilirsiniz.

Akrep kadınını tavlamak için yapılması gerekenler

Gizemli ve Karizmatik Olun

Hiçbir akrep kadını bir bakışta çözdüğü bir erkekle ilgilenmek istemez.

İnsan merak etmeyeceği bir insanı tanımaya çalışır mı? Size şunu derse sakın şaşırmayın “benim için kardeş gibisin” Ne kadar dramatik değil mi! Siz aşık olmuşsunuz, akrep kadınını tavlamaya çalışıyorsunuz ama o sizi sadece kardeş olarak görebiliyor. Bunun nedeni, siz de merak uyandıracağı hiçbir şey olmamasıdır. Size kolayca ulaşabilmesi, sizinle ilgili herşeyi bilmesidir.

Akrep burcu insanları için sihirli kelimelerden birinin “gizem” olduğunu asla unutmayın.

Biraz ulaşılmaz, biraz gizemli, biraz zor ve biraz da karizmatik olun. Bir ortama girdiğinizde etrafa yaydığınız enerji ve duruşunuz herkesin ilgisini çekmiyorsa akrep kadınının hiç ilgisini çekmez.

Bir araya geldiğinizde hayatınızın tüm ayrıntılarını tepeden tırnağa anlatmayın. İç dünyanızı, zayıf ve güçlü yönlerinizi anlatmayın. Akrep kadını, kendisi çözmek ve keşfetmek ister. Bilinmeyen yerdeki bir çiçeği alıp siz önüne koyarsanız hiç ilgisini çekmeyecektir.

O çiçeğin etkileyiciliği onu görmek için büyük zahmetlere katlanılmasında gizlidir.

Akrep kadını nasıl tavlanır? Bilinmez ve çözülmesi zor biri olarak onu tavlayabilirsiniz. Kolay bir insan olmayın. Sizi tanıma işini ona bırakın. Bu onun daha çok ilgisini çekecektir.

Akrep Kadını Nasıl Tavlanır? Cesur ve Soğukkanlı Olun

Akrep kadınları cesur ve soğukkanlıdırlar. Bunun nedeni Mars etkisi altında olmalarıdır. Adım atmaktan ve istediklerini elde etmek için harekete geçmekten korkmazlar.

Harekete geçmeden önce sebep ve sonuçları ayrıntılı bir şekilde analiz ettikleri için sonuç ne olursa olsun soğukkanlı davranırlar.

Adım atmaktan çekinen bir yapınız varsa, cesaretle hareket edemiyorsanız; Olaylar karşısında verdiğiniz tepkiler olağandışı denilebilecek kadar aşırı ise, soğukkanlılığınızı koruyamıyorsanız akrep burcu kadınını etkilemeyi de tavlamayı da unutun.

Akrep burcu kadını nasıl tavlanır? Cesur, adım atmaktan çekinmeyen, soğukkanlı bir görüntü verilerek tavlanabilir. Yapınız bu şekilde değilse sakın yapmacık olmaya çalışmayın bunu anladığında sizden uzaklaşacaktır. (bu durumu komik bulmazsa)

Akrep Kadını Nasıl Tavlanır? Hissettiğiniz Kadar Hissettirin

Akrep burcu kadınını gördüğünüzde kalbiniz sızlamıyorsa ve bunu akrep kadını hissetmiyorsa üzgünüm ama boşa çaba sarfetmeyin.

Akrep burcu kadını da erkeği de gerçeklere yani içinizde varolana bakarlar. Akrep burcu 8. evde bulunur. Bir yönü madde ötesi ile ilgilidir.

Sizin dışınız gözlerine, içiniz ruhuna hitap eder. Gözleri ile ruhunuzun yüzünüze yansımasını; hisleri ile ruhunuzu inceler.

Bunu nasıl yaptığımızı akrep ve su grubu etkisi altında olmayanlar anlayamazlar. Her burcun kabiliyeti farklıdır. Akrep burcu da ölüm ve ötesi ile ve madde ötesi ile ilgilidir.

Nasıl bir kadını tavlamaya çalıştığınız konusunda bir fikriniz yoksa boşa zaman harcamayın derim.

Seviyorsan bunu hisseder ve hislerine karşılık verir. Hissetmiyorsan bunu akrep kadınına yansıtamazsın. Akrep burcu kadınından etkilenmiş ve onu sevmişsen bunu anında anlayacaktır. Beklemesi ne kadar samimi ve ciddi olduğunu görmesinden ileri gelir.

Akrep burcu kadını nasıl tavlanır? Seviyorsan ve sevdiğini hissettirebiliyorsan kolay tavlarsın. Kısaca sev ve sevdiğini göster.

Akrep Kadını Nasıl Tavlanır? Kırma, İncitme. Sabırlı ve Kararlı Ol

Bir amacın varsa bu amacına ulaşmak için ne kadar kararlı olduğunu akrep kadınına göster.

Acele edip hemen sonuç almak istiyorsan kırıcı olman, yanılman, yanıltman ve incitmen kaçınılmazdır. Akrep kadını nasıl tavlanabilir? Sabırlı ve kararlı olarak tavlanabilir? Sabrın yok mu? İstediğin hemen mi olsun istiyorsun? Bilmen gereken önemli bir gerçek var! Akrep kadını sana göre değil.

Sevgi, sabır ister. Seviyorsan kırmadan, incitmeden sabırla beklersin. Ama istediğin karşılığı almadığın için de hemen vazgeçmezsin. Kararlı ve azimli olursun. Akrep burcu kadını nasıl tavlanırSevginin narin bir çiçek olduğu bilinci ile hareket edilerek tavlanır. Ne çiçeği incit ne de onu sahipsiz bırak.

İlgili Konu: Akrep Kadınını Nasıl Elde Ederim? Nasıl Tavlarım? Nasıl Aşık Ederim?

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Aşk ve Evlilik

www.akreportal.com

“Akrep Kadını Nasıl Tavlanır? Tavlamak İçin Bilmeniz Gerekenler” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir