Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Ne Kadar Güvenilirdir?

Akrep Kadını Ne Kadar Güvenilirdir?

Akrep Kadını Ne Kadar Güvenilirdir?

Akrep kadını ne kadar güvenilirdir? Eğer akrep burcu etkisi altında olan bir kadınla birlikte iseniz O’na güvenebileceğinize emin olabilirsiniz. İstemese de yapısı güvenilir olmamaya programlanmamıştır. Sabit burç etkisinden dolayı her şeyin zihninde yerli yerinde olması gerekir. Söyledikleri gerçekleri yansıtır çünkü aksi durumda iç dünyasında karışıklık meydana gelir. Bu karışıklığı toparlamak sabit burçlar için sanıldığı kadar kolay değildir.

Güven düzenli odadır. Aradığın her şeyi yerinde bulabilirsin. Güvensizlik ise dağınık bir odaya benzer ve her defasında bir şeylerin yeri değişir.

İkili İlişkiler de Akrep Kadını Güvenilir midir?

İkili ilişkilerde güven akrep kadını için onur meselesi haline gelebilir. Bunun için özel bir çaba harcamaz ancak attığı her adımı ve yaşamını, birlikte yaşadığı insanlarla olan diyaloglarını sürekli kontrol altında tuttuğu için sabit, kesin ve nettir.

O’nun için güzel olan güzeldir, çirkin olansa çirkin. Yanlış olan yanlış, doğru olan da doğrudur. Gördüğünü söylemekten çekinmez. Kendisini kimseye iltifat etmek zorunda hissetmez. Bu nedenle ikili ilişkilerde güven konusunda şüphe duymanıza neden olacak bir hareketini görmeniz çok zordur.

Az konuşur, konuştuğunda kendisini söylediklerinin arkasında durmak zorunda hisseder. İsterseniz bu özelliğini test edebilirsiniz. Verdiği bir sözü geciktirirse hemen ona hatırlatın. Bir an bocalayacak ve özür dileyerek hatasını telafi etmeye çalışacaktır. (Sanki suç işlemiş, büyük bir yanlış yapmış gibi)

(İstisnalar kaidenin üzerinde her zaman dik durmaz. Tam akrep etkisinden bahsediyoruz. Yılan akrepler kaideyi ters çevirip istisnayı üzerine oturtabilirler)

Ulaşılması Gereken Amaçlar ve Manipülasyon

Manipülatör Akrep Kadını

Bazı durumlar var ki ulaşmak istediği bir amacı ve hedefi varsa iç dünyasını karıştırmadan, suları bulandırmadan derin ve uzun süreli bir manipülasyona kalkışabilir. O kadar uzun bir yoldan dolanır ki “istemiyorum” dediği şeyi elde ettiğinde aslında istemediği şeyi elde etmek için onca yolu yürüdüğünü anlayamazsınız. Buna ihtimal de verilmez. Kim 10 dakikalık yol için aylarca yürümek ister ki!

Mavi der ama aslında ulaşmak istediği siyahtır. Bunu yapmasındaki amacı, siyaha ulaşmak isterken kimsenin karşısına engel çıkarmasını istememesidir. Siyaha ulaştığında da “aslında istediğim bu değildi ama…” der. Bu da ikinci manipülasyonudur. Ruhsal analitik yeteneği olanlar dışında kimse ne olup bittiğinden haberdar olmaz. O istediğini elde eder, yaprak kımıldamaz, su bulanmaz.

İkili ilişkiler konusunda “güvenilir insan” duruşundan taviz vermez ama bahsettiğim gibi ulaşmak istediği bir amacı varsa tüm kuralları hiçe sayabilir. Sakince işini halleder.

Akrep kadını güvenilir midir

Akrep Kadınına Güvenebilir miyim?

Akrep kadını güvenilir midir? Güvenebilir miyim?

Eğer O’na karşı yanlış bir hareketiniz olmamış ve sizden intikam almayı kafasına koymamışsa; güvenilir bir insansanız sonuna kadar güvenebilirsiniz. Ancak çok dikkat etmeniz gereken bazı konular var ki akrep kadını ve akrep insanları bundan dolayı mimlenmişlerdir.

Sizin için olağan ve doğru olan bazı konular akrep kadını için yanlış olabilir.

İstemediği bir şeyi ısrarla yapıyorsanız ve bu yaptığınızın farkında değilseniz. Kalbinizi kırdığında belki yıllar öncesinden hatırlamanız gereken bir “bunu yapmanı istemiyorum” sözü olabilir.

Sizinle bir daha görüşmek istemiyorsa nedeni sık sık yalan söylemeniz olabilir.

Size karşı sert bir tavır takınmışsa, size karşı hoşgörüsünü suistimal etmenizden kaynaklanmış olabilir.

Bu ve benzeri durumlarda size karşı sert bir tavır takınabileceği gibi yaptığınızın ne kadar yanlış olduğunu size göstermek için sizin O’na yaptıklarınızı O’da size karşı yapabilir. Bu gibi durumlarda sorunu karşınızdaki insanda değil öncelikle kendinizde aramanız daha iyi olacaktır.

Tanıdığım akrep burcu arkadaşlarımdan bazılarının sadece söz verdikleri için saatlerce buluşma yerinde beklediklerini bilirim. Bu gibi durumlarda güvendikleri insanlara karşı aynı güveni tekrar göstermelerini beklemek zordur. Benzer durumda daha dramatik olanlar da var. Tek bir sözünden dolayı yıllarca beklenen sevgili gibi. Alınan önemli kararların değiştirilmesi ve tüm hayatın etkilenmesi gibi.

Güveni kaybedilen ben olamam, kaybedilen hayat olsa da

Şartlar Her İnsanı Değiştirebilir

İnsanın doğuştan aldığı özellikleri ne olursa olsun bazen hayat, insanın alacağı kararları etkileyebilir. Buna rağmen sadık birer dostturlar. Akrep burcu kadınını belki sevmeyebilirsiniz, itici, soğuk ve ürkütücü bulabilirsiniz ama güvenebileceğinize dair şüphelerinizin en az olduğu insanlar arasındadır.

Kısaca Akrep kadını güvenilir mi? Her şeyi zor kabul ederiz ama kabul etmişsek bizim için o perde kapanır. Ama sonunda siz bir yanlış yaparsanız sonucuna da katlanmak size düşer.

Akrep kadını ne kadar güvenilirdir? Sizin akrep kadınına karşı tutumunuza ve ne beklediğinize bağlı

Akrep kadını ne kadar güvenilirdir? Güven vermemişseniz, bu konuyu açmanıza bile gerek yok

Akrep kadını ne kadar güvenilirdir? Güven verdiğiniz kadar güvenebilirsiniz

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Ne Kadar Güvenilirdir?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image