Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Neden Gizemlidir? Neden Gizlenir?

Akrep Kadını Neden Gizemlidir?

Akrep Kadını Neden Gizemlidir?

Akrep kadını neden gizemlidir? Neden gizlenir? Akrep kadını tıpkı akrep erkeği gibi hayatını kendi iç dünyasında yaşar. Bu durum diğer su guruplarında da geçerli olsa da akrep burcu her konuda olduğu gibi bu konuda da uçlardadır.

Akrep Kadını Neden Gizemlidir?

  • İç dünyasını korumak ister
  • Gizli kalmayı sever
  • Sadece güvenebileceği insanlara kapılarını aralar

Akrep kadını, burcunun özellikleri gereği yaşamını ikiye ayırır. İç dünyası asıl gerçek yaşamı, dış dünyası ise iç dünyasını korumak için maniple ettiği dış dünyasıdır. İlk gördüğünüz aslında gerçek yüzü değildir. Bu bilinçli yaptığı bir şey değildir. Saklamak, gizlemek, gizlenen ve saklananları çözmek, bilinmeyenleri ortaya çıkarmak, keşfetmek akrep burcunun doğasında varolan özelliklerdir. Bilinçaltında bunun karşılığı, kale içi görünmezse, dışarıdan istediğinizi yapamazsınızdır.

Akrep Kadını Neden Gizlenme Gereği Duyar?

Akrep kadınını uzaktan farkettirmeden gözlemleyin (Farkederse yanıltmaya çalışır) süreli etrafı kontrol eder, birlikte bulunduğu insanları gözlemler, analiz eder. Bulunduğu ortamı ve ortamdaki insanları ne kadar ayrıntılı tanırsa o kadar rahat olur. Soru işareti oluşturacak her şeyin üzerine gider ve çözmeye çalışır. Yüz ve mimikler durgun, nötr ve hafif “uzak dur” ifadesi taşırlar.

Rahat ve güvende olmanın en iyi yolu bilinmemek ama ortamdaki her şeyi en ince ayrıntısına kadar bilmektir. Gizemler ortadan kalktığında ve sırlar açığa çıktığında korumayı gerektirecek bir şey de kalmaz.

Dikkat Çekmenin En Kolay Yolu Gizemli Kalmaktır

Doğasında var olan bu özelliğini zaman zaman bilinçli olarak kullandığı da olur. Masanın üzerinde açılmış ve içerisindeki herşeyin görüldüğü bir sandığı kimse merak edipte kontrol etme gereği duymaz. Üzeri örtülü yarısı görülen kapağı kapalı sandıksa dikkat çeker ve içerisinde neler olacağı ile ilgili düşünceler uçuşur. Akrep kadını ise tam bir gizem oluşturur. Üzeri tümüyle örtüyle kaplıdır. Arada bir örtüyü hafifçe kaldırır ki orada içinde ne olduğu bilinmeyen bir şeyler olduğu görülsün. “Varım ama sadece izin verdiğim kadarını görürsünüz

Bu akrep kadınına ince bir haz verir. Ama bu özelliğini kullandığı asıl yerler ilk defa karşılaştığı insanlar ve ilk defa girdiği ortamlardır. Bu gizeminden dolayı anında dikkat çeker. Çoğu zamanda siyahlar içerisinde ortamı ve insanları keskin gözleriyle süzerken göz göze gelip tedirgin olursunuz. Bir çoğu bu durumu itici ve ürkütücü bulabilir.

Akrep kadını neden gizlenir, neden gizemlidir?

Akrep Kadını Gizem Duvarını Ne Zaman Kaldırır?

Etrafından çok sayıda insan olabilir ama aslında herşeyini paylaşabileceği çok az arkadaşı vardır. Yakın arkadaşları bile tümüyle Onu tanımakta zorlanırlar. Yaşamında meydana gelen birçok şeyin sadece çok azını paylaşır. Mesela diğer burçlar yolda karanlık bir sokaktan geçerken ayağı takılıp düştüğünü ve hemen yanından geçen bir kediden dolayı çok korktuğunu büyük bir heyecanla hatta gülerek anlatabilir.

Ama akrep kadını bunu yapmayacaktır. Neden? Gizem korunmalıdır. Çünkü O’na göre anlattığında iç dünyasına ait ipuçlarını paylaşmış olur. Düştüğü bilinmemelidir. Yanından geçen bir kedinin kendisini korkuttuğunun bilinmesini zayıflık olarak algılayabilir. Zor bir özelliktir. Kusursuz olmadığını kabullense rahat edecek ama bunu yapabilmesi çok zordur. imtihanı gururu ve kibrinde yoğunlaşır. Bunu aştığında rahat edecektir. Ama doğasına ait özellikler kolay gelişmeyecektir.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Neden Gizemlidir?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir