Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Nelerden Hoşlanır? Neleri Sever?

Akrep Kadını Nelerden Hoşlanır? Neleri Sever?

Akrep Kadını Nelerden Hoşlanır? Neleri Sever?

Akrep kadını nelerden hoşlanır? Neleri sever?

  • Samimiyet
  • Dürüstlük
  • İçten geldiği gibi savranılması
  • Yanında bulunulması
  • Özel hissettirilmek

Akrep kadını gerçekçi bir kadındır. Bakışları, duruşu ve tavırlarıyla diğer kadınlardan bariz bir şekilde ayrılır. Kendi has bir havası vardır. Bu etkiler sadece güneşi akrep burcunda olanlarda yoktur. Yükselen, Ay, Merkür ve diğer konumlarda kadınların akrep etkisi almalarını sağlar.

Akrep Kadını Karşısında Samimi Olun

Akrep Kadını Nelerden Hoşlanır? Kendisine Karşı Samimi ve Dürüst Davranılmasından Çok Hoşlanır.

Ruhsal yetenekleri üst seviyelerde olan akrep kadınları karşılarındaki erkeğin iç dünyasını görebilirler. Amacını ve ne yapmak istediklerini iyi bilirler. Bu nedenle akrep kadınını etkilemek gibi bir düşünceniz varsa bu durumu bilmenizde yarar vardır. İçinizle dışınız bir bütün değilse bunu hemen anlayacaklardır.

Karşı cinsin onu etkilemek için abartılı davranışlarını kolaylıkla anlayabilir. Bu durum akrep kadınını sizden uzaklaştırmak için yeterli bir sebeptir. Samimi olun, oyun oynamayın. Yakalanırsanız çok fena bozulabilirsiniz.

Kendiniz Olun, Akrep Kadınıyla İletişimi Kesmeyin

Akrep kadınını etkilemek istiyorsanız kesinlikle kendiniz olmalısınız. Herhangi bir maske takmanıza gerek yok, indirip elinize verebilir. Bir akrep kadınını seviyorsanız sürekli onunla iletişim halinde bulunmanız onu size daha fazla bağlayacaktır.

Akrep kadını nelerden hoşlanır?

Aktivitelerinde Yanında Yer Alın

Akrep Kadını Sosyal Aktivitelerde Yanında Bulunmanızdan ve O’na Destek Olmanızdan Hoşlanır.

Arkadaş ortamında bulunmanız ve onunla sürekli sosyal aktiviteler içerisinde yer almanız, akrep kadınının gönlünü çalabilmeniz için yeterli olabilecek sebepler arasında yer alacaktır. Çünkü onun ile geçirdiğiniz vakit, onun tarafından oldukça değerli olarak görülür. Bu sebeple ona ilgi duyduğunuzu anlayabilir ve size de belli edebilir. Samimi ve dürüstseniz Yapacağınız çok şey yok aslında. Ancak kesinlikle yapmanız gereken şeylerin başında ona vakit ayırmanız gelecektir.

Kendisini Özel Hissettirin

Akrep Kadını Kendisinin Özel Hissettirilmesinden Çok Hoşlanır. Kendisini Özel Hissetmek Gururunu Okşar.

O’na kendisinin ne kadar özel bir insan olduğunu hissettirin. Bunu başarabilirseniz size tüm kalbini açacaktır. Akrep burcu kadını seçici bir kadındır. Tanıdığı, gördüğü ve görüştüğü erkekler içerisinden seçimini kendisi yapar. Bunun dışında o istemeden hayatına girmeniz çok kolay olmayacaktır. O isterse hayatında olabilirsiniz. Bu gerçekten yola çıkarak hareket etmelisiniz.

Akrep Kadını, Gerçekler ve Kıskançlık

Akrep kadını hayatınız boyunca tanıyabileceğiniz en kıskanç kadındır. Ben bunu daha çok belgesellerdeki kartalların pençelerine benzetiyorum. Akrep kadını için kıskançlık her an batırılmaya hazır pençeler gibidir. Samimiyetsizliği asla kabullenemezler.

Dürüst ve gerçekçi olmak zorundasınız. Başka birisi olmamalı, “olmamalı” kelimesi her anlamda olmamalıdır. Eğer bir akrep burcu kadınını sevmişseniz hayatınızda ondan başka bir kadınının var olmaması Onun için çok değerli ve önemlidir.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Nelerden Hoşlanır? Neleri Sever?

www.akreportal.com

“Akrep Kadını Nelerden Hoşlanır? Neleri Sever?” için 4 yanıt

ona bu hayatta görülebilecek en asil ve seçkin kadınlardan biri olduğunu fısıldayın. çok gururlu ve onurlu bir kadındır. laubaliliğe hiç gelmez. en küçük hatada tersler insanı. duruşu ve bakışı kim olduğunu ve ne istediğini söylemiyor mu? gözlerine bak ve onun ne kadar değerli bir kadın olduğunu fısılda. yelkenleri inecektir.

ben bildiğin kızlardan değilim dediğinde etkilenip, hiç duraksamadan bende bildiğin erkeklerden değilim diyebiliyorsanız işte o sizsiniz. akrep kadınları doğası gereği farklı olanı arar, ona farklı olduğunuzu hissettirin tüm dikkatini size yoğunlaştıracaktır.

Kendisine ait olanın her zaman elinin altında olmasına bayılır. Her istediğinde yanında olacak ve istediklerini verecek. Güçte eşit yada üstü olmazsan gözünden düşersin. Gücü çok sever ama bunu hiç kimse bilmemeli

Eski kız arkadaşım akrep burcuydu. Ayrıldıktan sonra ne yaptıksam bir daha eskisi gibi olamadık. Kesinlikle çok özel bir kadın. Onun ne kadar özel bir kız olduğunu hissettirdiğimde açıktan belli etmezdi ama kıpır kıpır olurdu. Ama ben onu şimartmak için yapmıyordum gerçekten öyleydi. Akrep kızlarına özel olduklarını hissettirebilirseniz onun kalbini kazanabilirsiniz.
Ben neden kaybettim? Aptallığımdam. Blöf yapmıyorlar. Bitti dediğinde gerçekten bitiriyor. Ama vazgeçtim mi? hayır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir