Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Neleri Neden Unutmaz?

Akrep Kadını, Neleri Neden Unutmaz?

Akrep Kadını Neleri Neden Unutmaz?

Akrep burcu kadını, neleri neden unutmaz? Akrep kadını,

 • Kalbini yaralayan,
 • ruhuna dokunan

hiçbir şeyi, yaşadığı acıların tekrarlanmaması ve aynı hatalara tekrar düşülmemesi için asla unutmaz.

Akrep kadınının ruhsal hafızası duyguları ile bağlantılıdır. Kendisini kötü hissetmesine neden olan her şeyi özel bir bölümde saklar “Hiçbir şeyi” ifadesi akrep etkisi taşımayanlar için çok abartılı gelebilir fakat bunu yapmasının özel bir nedeni vardır. Akrep burcu insanı tıpkı hayvanı gibi her an her yerden gelebilecek saldırılara karşı tüm alıcıları ile tetikte bekler.

Saldırının içeriğinin ne olacağının hiçbir önemi yoktur. Her an her şey olabilir ve buna her yönüyle hazırlıklı olması gerekir. Bu nedenle akrep burcu insanlarının en huzurlu oldukları zamanlar yalnız ve istedikleri yerde oldukları zamanlardır. Her şeyden tam ve kesin olarak emin olmaları gerekir.

Kendilerini olumsuz etkileyen her şeyi hafızalarının özel bölümde saklamaları da bu konuyla ilgilidir. Unutulmayan her şey özel olarak kodlanır.

Akrep Kadını Neleri Neden Unutmaz?

Olumsuz yönde akrep kadını neleri neden unutmaz ve unutamaz?

“Olumsuz Yönde”

 • Bu, 6 yaşında iken sana şunu yapmıştı. Şu an şu konuda sahip olduğun sorunların sebebi budur.
 • Seni küçükken arkadaşlarının yanında küçük düşürmüştü “bu çok büyük bir sorun demektir” (öldükten sonra da unutmayacağın sınıfta.)
 • Yoldan geçerken üzerine su sıçratan arabanın sahibi buydu.
 • Senin sözünü dinlemediği için sorun yaşayan insan. Tecrübelerini bir daha paylaşma.
 • Seni sevdiğini ima etmişti ama başkası ile çıktı. (Güvenilmez, uzak dur.)
 • Yalan söylüyor. Kendisini ön plana çıkarmak için sözlerin etkisinden yararlanıyor. (Asla güvenme.)
 • Ayağına basmıştı. Eşyanı izinsiz almıştı. Senden önce içeri girmişti. Ön sırada yer alma kompleksi var. Uzak dur, yaşattıklarını O’na da yaşat ki belki yaptığını anlar. “Kendisinden başka herkese zarar verebilir
 • Oyun oynarken seni düşürmüştü.
 • Arkadaşınla karşı kaldırımdan geçerken sana küçümser bir ifade ile bakarak pis pis gülmüştü. (O anı unutma, Bunu O’na hatırlatacağın ana kadar unutma)

Bu ve benzeri çok sayıda ayrıntılar bulunur. Ancak akrep burcu kadını sadece kendisini olumsuz etkileyen durumları değil. Olumlu etkileyen durumları da unutmaz.

Akrep Kadını Neleri Neden Unutmaz?

Akrep kadını neleri neden unutmaz, ruhuna fısıldayan ince ayrıntılar!

“Olumlu Yönde”

 • Kimse görmüyordu, dikkat etmiyordu ama O, farketti.
 • O gün moralin çok bozuktu ama o yüzüne bakarak tebessüm etti. O tebessümün verdiği enerji ile tüm gününü çok güzel geçirdin. (Asla unutulmaz)
 • Canın çok sıkılmış. O gün birileri ile konuşmaya çok ihtiyacın vardı. Herkesin işi gücü vardı ama O seni yalnız bırakmadı. Tüm gün senin sıkıntılarınla ilgilendi. (Asla unutma, her sıkıntılı olduğunda yanında ol)
 • Küçüktün ve koşarken yere düşmüştün. Herkes gülerken O elini uzatarak seni yerden kaldırdı. Diğerleri gibi gülmüyordu. Acını paylaşmaya çalışıyordu. (O senin everestin, hiçbir zaman unutma)
 • Seni her gördüğü yerde küçük olduğuna aldırmadan hatrını sorar, tebessüm ederdi. (Çok değerli bir insan. Sende aynı şeyi O’nun için yap)
 • Verdiği sözde hep durdu. Asla yalan söylemedi. Senin verdiğin sıkıntılara da katlandı. (Asla bırakma)

Bu örnekler artırılabilir. Ayrıntılar çok keskindir. Bir yanı acıtırken diğer yanı mutlu edebilir. Acıtan kısmında bu acıya neden olan bir ömür boyu her hatırlandığında ruhsal işkenceye tabi tutulur. Bir yerinizde bir sancı duyarsanız bilin ki akrep burcu olan birinin yıllar önce canını çok fena yakmışsınız ve her hatırladığında sizi ruhsal boyutta çarmıha geriyordur.

Akrep kadını neleri neden unutmaz, nasıl hatırlar?

İnsanlarda bıraktığınız olumsuz anıların ve hatıraların ne kadar etkili olduğunu bir düşünün. Bir de bunu hiçbir zaman unutmayacak ve her hatırladığında kulağınızı değil tüm benliğinizi çınlatacak bir akrep insanına yaptığınızı hayal edin. Hiç kuşkunuz olmasın; gerçekten canını yakmışsanız her hatırladığında zihninde sizi o çarmıha geriyor olacaktır.

Eğer size karşılık vermiş ve rahatlamışsa kendinizi şanslı hissedin. Çünkü maddesel anlamda karşılık vermek ruhsal karşılık vermekten çok daha hızlı ve geçicidir. Ruhsal boyutta ölüm ötesine kadar uzanır ve sonsuz bir döngüyle devam eder.

Olgunluğun Şafağında Akrep Kartal Dönemi

Akrep burcu kadını, kartal evresinde kendisine yapılanları unutur mu?

Bu aşamaya kaç akrep burcu insanı geçebiliyor bunu merak ediyorum. Sanırım bunu öğrenmek için yeterince yaşlanmam gerekecek.

Akrep burcu kadını affetse, ruhu affetmez.

Sözüyle “affettim” dese kalbi söylemez. Ama olgunluk döneminde yani Yılan akreplikten Kartal akreplik evresine geçişte insan içiyle ve dışıyla bir bütün olmaya başladığında; yaşamı kendisini olgunlaştırmak için kullanmışsa; herşeyin değiştiğini ve insanın daha affedici olmaya başladığını söylüyorlar. Belki de insan geriye dönüp baktığında başkalarını suçladığı birçok şeyi kendisinin de yaptığını görüyordur.

O evrede akrep burcu insanı gerçekten daha affedici olabilir mi? İnsanlar yaşlandıkça dünyaya daha çok bağlanıyorlar. Madde yönü güçlenen bir insanın ruhsal yönünün güçlenmesi mümkün değil. Affedici olması için insanın ruhsal yönde gelişmesi gerekir. Gelişmişse affetmesi güzel; peki ya o evrede de affetmiyorsa. Bir insanın bir ömür boyu ruhsal azabına maruz kalmak….

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını, Neleri Neden Unutmaz?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir