Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Olumsuz ve Kötü Yönleri

Akrep Kadını Olumsuz ve Kötü Yönleri

Akrep Kadını Olumsuz ve Kötü Yönleri

Akrep Kadını Olumsuz ve Kötü Yönleri Nelerdir?

  • Kıskançtır
  • Kincidir
  • Acımasız bir eleştiricidir
  • Hataları affetmez
  • Esnek değildir
  • Kolay uyum sağlamaz
  • İnatçıdır
  • Bencil davranabilir
  • Haksızlıklara karşı tahammül edemez

Akrep kadını sıradışı yaşamı ve hayata bakışı ile her zaman ilgi çekecek bir kadındır. Ancak bu ilgi çekiciliği standart yaşamı olanlar için olumsuz ve kötü sayılabilecek yönlerle doludur. Öyle ki çoğu zaman “Sırf bu nedenden dolayı mı” dedirtebilir. Sizin için basit olan konular akrep kadınının iç dünyasında hayati bir mesele olabilir.

Akrep Kadını Kıskançtır

Akrep burcu kadını son derece sahiplenici bir kadındır. Bu sahipleniciliği akrep kadınını aşırı kıskanç bir hale getirir. Bu kıskançlığın nedenini anlamayanlar akrep kadını ile olan ilişkilerinde sorun yaşayabilirler. Kural tektir “Ya benimsin ya da benim değilsin. Benimsen başkası hiçbir şekilde olamaz

Yapılanı Unutmaz Kin Tutar

Akrep kadını olumsuz yönleri içinde en belirgin olanlarından biri diyebiliriz. Kendisine yapılanları unutmamak ve kin tutmak gibi kötü bir huyu vardır. İntikam almadan içi rahat etmez.

Akrep burcu kadını için tüm davranışların bir karşılığı vardır. Kendisine yapılan iyiliği unutmadığı gibi yapılan yanlışları da unutmazlar. Hem iyiliğin hem de kötülüğün karşılığını mutlaka verirler. Bu tutumları kendilerinin “kinci” olarak tanımlanmalarına sebep olur.

Akrep kadını olumsuz ve kötü tarafları

Eleştirirken Acımaz

Akrep kadını olumsuz özellikleri arasında eleştirel yönünün acımasız oluşu gelir. Gördüğünü olduğu gibi söyleyeceği için akrep kadınının fikrini almadan önce bir kez daha düşünseniz iyi olur.

Gördükleri her şeyi evirip çevirmeden doğrudan söylerler. Akrep burcu kadını için önemli olan karşı tarafın söylenenleri nasıl karşılayacağı değil, söylediklerinin ne kadar isabetli olduğudur. Bu gerçekçi yaklaşımları çok kırıcı ve yıpratıcı olmalarına neden olacaktır.

Akrep Kadını Yapılan Hataları Affetmez

Akrep burcu kadını olumsuz yönlerinden bir diğeri de yapılan hatalara karşı ani ve şiddetli tepki vermesi olarak gösterilebilir. Bir çoğu sakin duruşuna aldanarak neye uğradığını şaşırabilir.

Kendilerine yapılan yanlışları ve olmaması gereken hataları affetme konusunda toleransları çok düşüktür. Akrep burcu kadını için ilişkiler sözleşme gibidir. Bir birliktelikte en önemli unsur sadakat, güven ve dürüstlüktür. Bu kavramları bozan her şeyi onlarda bozarlar. Arkalarında bıraktıklarının ne olduğunu hiç umursamazlar. Çok garip bir şekilde geçmişi silip hayata yeni başlıyormuşçasına devam edebilirler.

Akrep kadını olumsuz ve kötü özellikleri

Akrep Kadını Olumsuz Yönü, Çok İnatçıdır

Bir çok konuda normalin dışında kararlılıkları vardır. Bunun en büyük sebebi de hiçbir şeyin ortasında yer alamamalarından kaynaklanır. Ya tatlıdırlar ya da acı, ya iyidirler ya da kötü, ya gülümserler ya da somurturlar; bunların arasında süreklilikleri yoktur.

Kararlarında da benzer durum gözlemlenir. Özelikle sizin kararını değiştirmeniz yönünde bir hareketinizi sezerlerse vazgeçeceklerse de asla geri adım atmazlar. Akrep burcu kadını “beni değiştiremezsin” yaklaşımını bir inatlaşma haline dönüştürebilir. O an sonuçlarla çok fazla ilgilenmez.

Gerekirse Acımasız ve Duygusuz Olabilir

Akrep kadını yapılanları kendisine saldırı olarak algılarsa bir anda acımasız ve duygusuz olabilir.

Akrep kadını ve erkeklerinin çok ilginç özellikleri vardır. Bir konuda hem davranışları ile hem de sözle uyarırlar bunun etkili olmadığını görürlerse davranış değiştirmenin farklı yollarına başvururlar. Mesela karşısında sakız çiğnenmesinden hoşlanmıyorsa ve uyarılar etkili olmamışsa bu nedenden dolayı sizi bir anda unutup gidebilirler.

Siz bunu sadece bir sakızdan ibaret görürsünüz ama bu durum, Onun için kendi iç dünyasında kazandığı bir dünya savaşı haline gelir. Sizin ciddiye almadığınız konular Onun için ruhsal anlamda hayati konular arasına giriş yapabilir. “Ruhsal bütünlüğü mü, yıllardır birlikte olduğu aşkı mı? ” Tabiki ruhsal bütünlüğü…

Akrep Kadını Gerektiğinde Bencil Olabilir

Hayatı, iç dünyasında yaşayanlar için bencillik sıradan bir kavram gibidir. “Bu benim hayatım, ben karar verir ve ben değiştiririm, izin verdiklerim girebilir” bu anlayış akrep burcu kadını için kendi yaşamını koruyan bir duvar gibidir ancak diğerlerine bu durum bencillik olarak yansır.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Olumsuz ve Kötü Yönleri

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir