Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Pişman Olur mu? Pişmanlık Duyar mı?

Akrep Kadını Pişman Olur mu? Pişmanlık Duyar mı?

Akrep Kadını Pişman Olur mu? Pişmanlık Duyar mı?

Akrep kadını pişman olur mu? Yaptıklarından pişmanlık duyar mı? Akrep kadını hatasını anlar mı? Ortaya çıkan olumsuz sonuçların sorumlusunun kendisi olduğunu görürse pişman olur, birilerinin kırılmasına, üzülmesine neden olmuşsa pişmanlık duyar. Ancak ortaya çıkan sonuca kendisini iten nedenlere kimin veya kimlerin neden olduğu önemlidir.

Akrep Kadını Ayrılıktan Pişmanlık Duyar mı?

Akrep kadını ayrıldıktan sonra pişman olur mu? Ayrılıktan pişmanlık duyar mı?

Sorumlunun ve olumsuz sonuçların kendisi olduğunu görürse pişmanlık duyabilir. Ancak akrep kadını sabit nitelikte olduğu için aldığı kararlar basit kararlar olmaz. Bir karar almadan önce ayrıntılı bir şekilde düşünür ve yapabileceğini, anlaşabileceğine inanırsa birisi ile bir araya gelir veya evlenir.

Sabit niteliğe sahip insanlar aldıkları kararlardan kolay vazgeçmezler. Kararlarını bozabilmeleri için çok ciddi sebepler olması gerekir. Sebeplerin ortadan kalkması kendi sınırlarını aşmışsa ortaya çıkan ayrılıktan pişmanlık duymayacaktır.

 • Özgürlüğünün kısıtlanması
 • Mutsuz bir ortamın sürekliliği
 • Sürekli yaşanan çatışmalar
 • Verilen sözlerin yerine getirilmemesi
 • Güven verilememesi
 • Aldatılma

Ve benzer durumlar sonrası akrep kadını ayrılmış veya kırıcı olmuşsa doğal olarak pişman olmayacaktır.

Akrep kadını pişman olur mu? Hatasını anlar mı?

Sebep Olduğu Üzüntüler ve Kırgınlıklar

Akrep kadını kalp kırmışsa pişman olur mu? Pişmanlık duyar mı?

Akrep kadını ani tepkiler verebilir. Diğer burçların tepki vermediği durumda tepki vermiş ve bundan dolayı çevresinde birilerini üzmüş ve kırmışsa öfkesi yatıştığında pişman olur ve kendisini sorgulamaya başlar. Ancak çoğu zaman gururu pişmanlığını dile getirmesine engel olur.
Tahammül Edemediği Durumların Ortaya Çıkması

 • Yalan söylenmesi
 • Ciddiyetsiz tutumlar
 • Beklentilerin dışında hareket edilmesi
 • İhanetler
 • Karar verilen bir şeyden vazgeçilmesi
 • Olumsuz sonuçlara neden olan kararsızlıklar

Sert bir tavır takınmasına ve öfkelenmesine neden olur. Her burç sahip olduğu özelliklere göre tepki verir, esneklik sınırları her burçta farklıdır. Toprak ve hava unsurlarının tahammül sınırları daha esnektir ancak ateş ve su grubu burçları anında tepki verebilir. Akrep kadını beklentilerin karşılanmaması veya yanıltılmaları halinde anında sert tepki verebilirler.

Bu durumda verdiği aşırı tepkiden dolayı duyacağı pişmanlık; muhatabının ne kadar kırıldığı ve ne kadar haklı olduğu ile doğru orantılı olacaktır. Haklı olduğu konularda aşırı bir pişmanlık duymasını veya bunu dile getirmesini beklememelisiniz. Her insan sahip oldukları özelliklerle değerlendirilmelidir.

Birlikte Olduğunuz İnsanların Özelliklerini Tanıyın

Birlikte olduğunuz insanın özelliklerini bilmeden hareket etmeniz
Özelliklerini bildiğiniz halde hataların tekrar edilmesi

Akrep kadınının değil sizin sorumluluğunuzdur. Benzer durum akrep burcu kadını için de geçerlidir. Birlikte olduğu insanları yeterince tanımadan hareket ediyorsa sonuçlarına kendisi de katlanmak zorunda kalır.

Genel olarak akrep burcu erkeğinin ve akrep burcu kadının ortaya çıkan sonuçlar karşısında duyacağı pişmanlıklar karşısında fazla bir beklentiye girilmemelidir. Hatalı ise hatasını görür ancak analitik bir yapıya sahip olduğu için çok geniş kapsamlı bir şekilde değerlendirme yapar. Sonuçta sabit bir niteliğe sahip olmasından dolayı çoğu zaman kendisi haklı olur.

Kendisini haklı bulmuşsa pişman olmasını beklemeyin.

Akrep Kadını Pişman Olur mu? Hatasını Anlar mı?

Sorunlar sürekli tekrarlanmıyorsa, uyumun hakim olduğu bir evlilik veya ilişki söz konusu ise, birlikte olduğu insan ne söylediğini ve ne yaptığının farkında olan bir insansa yaptığı hataları anlaması kolay olacaktır.

Ancak sürekli tekrarlanan sorunlar zihninde karmaşaya neden olacağı için savunma mekanizması, kendisini haklı çıkarmaya odaklanacaktır.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Pişman Olur mu? Pişmanlık Duyar mı?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir