Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Sadık mıdır? Ne Kadar Sadıktır?

Akrep Kadını Sadık mıdır? Akrep Kadını Ne Kadar Sadıktır?

Akrep Kadını Sadık mıdır?

Akrep kadını sadık mıdır? Sevgilisine, eşine ve arkadaşına sadık kalır mı?

Akrep burcu kadını severek evlenmişse eşine sonuna kadar sadık kalacak ender kadınlar arasındadır. Eş arayışı akrep kadınına sancılı bir süreç yaşatır. Seçim yapmak O’nun için oldukça zordur. Bunun en büyük nedeni karşısındaki insanları sadece dış görünüşleri ile değerlendirmemesinden kaynaklanır. Gördüklerini içini dışıyla, dışını da içiyle kıyaslar. Akrep kadını karşısındaki insanların daha çok karakterleri ve ruhsal yapıları ile ilgilenir. İnsanın içini görebilecek kadar derin bir bakışa sahiptirler. Gördüğü her ayrıntıya takılır, değerlendirir, istemediği izler bulursa vazgeçer ve bir sonraki adaya bakar.

Akrep burcu kadınlarındaki ısrarcı bakışları gördünüz mü? Bu bakışların nedeni iç dünyanıza inip sizi ruhsal yönden çözmek istemeleri ile ilgilidir. O kadar derin bakarlar ki ısrarla bakan gözleri sizi tedirgin edebilir. Korkmanıza gerek yok sadece sizi ruhsal yönden analiz ediyorlardır.

Mükemmeliyetçi yapıları akrep burcu kadını için bu süreçte zorlayıcı bir etkendir. Aslında aradığı zihninde oluşturduğu bir portredir. Birebir ruh eşini arar durur. Bu arayışta atladığı noktalar ise,

  • herkesin eksikleri ve hataları olabilir
  • hiç kimse mükemmel değildir
  • anlaşılamayan noktalar insana kendi hatalarını gösterir
  • karşısında bulduğu her eksik aslında kendi içinde tamamlayamadığı eksik yönleri gösterir

Sonunda aradığını bulduğuna inanmış ve evlenmişse bu zorlu bir sürecin son noktasıdır. Diğer tüm ihtimalleri elemiştir veya “artık yeter” demiştir. Bu yönüyle akrep burcu kadını için sadakatsizlikten söz etmek zordur.

akrep kadını sadık mıdır? ne kadar sadıktır?

Akrep Kadını Temel Prensibi, Ettiğini Bulursun!

Sadakat konusunda inatlaşırsan.. Akrep kadını sadık mıdır?

Akrep burcu insanları insani ilişkilerde sadistlik boyutunda adildirler. Onlara göre hayatta herşeyin bir karşılığı vardır. Yanlışlar ve hatalar karşılıksız kalmamalıdır. Bu açıdan baktığımızda akrep burcu kadını kendisine sadık olmayan eşine nasıl davranır? Tahmin etmek zor olmasa gerek. Seçimleri akrep kadınlarının ruh örgüleri gibidirler. Her bir örgü bir tercihi ve ruhsal bütünlüğü temsil eder. O örgülerden birinin hasar görmesi tüm ruh dünyasını altüst eder. Bunu yapanı da asla affetmez.

Akrep burcu kadınlarında ilk tepki şiddetli öfke iledir. Sonrasında defterden silme değil defteri yırtmak şeklindedir. Tatmin olmazsa sadakatsizlik de dahil her şeyi yapabilir. Eğer yeterince olgun bir yapıya sahipse kendisine yapılan onursuzluğa, kendi yapacağı onursuzluklarla karşılık vermez. Ancak kendi sinir sistemini yatıştıracak şekilde mutlaka bir karşılık vermeye çalışacaktır. Akrep kadını sessiz kalıyorsa işte o zaman endişe duymalısınız. Ne yapacağını bilmemek ve beklemek, öfkesinden daha tehlikelidir.

Akrep kadınları değer verdiği konulara o kadar bağlıdır ki vazgeçemediği prensiplerinden dolayı “aradığımı bulamazsam olmamasında bir sakınca görmüyorum” diyebilir. Akrep burcu kadını sadıktır evet ama asla “yapacağın her şeye katlanabilirim” diyen kadınlardan değildir.

Akrep kadını sadık mıdır? Doğal özellikleri sadakatine gölge düşürmez.

Akrep kadını sadık mıdır? Seven her kadın sadıktır.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Sadık mıdır?

www.akreportal.com

“Akrep Kadını Sadık mıdır? Ne Kadar Sadıktır?” için 2 yanıt

Sadakatsizliği görünceye kadar limana demirlemiş gemi gibidir. Ama sadakatsizliği bırakın, sadakatsizlik belirtisini bir ömür affetmezler.

Bu konuda kesinlikle eşdizdirler haklarını yiyemem ama karşılığında da aynı hadsasiyetin fazlasını beklerler. Mesela eski bir okul arkadaşınız bir şey öğrenmek için sizi aradı ve o sırada yanınızdaydı, bittiniz. Şunu yapmalısınız “aşkım eski bir arkadaşım arıyor ama neden aradığını bilmiyorum, konuşabilir miyim” karşı hamle, “ver ben konuşurum” ?

Hayatınızdaki tüm dişilerden haberdar olması gerekir başka türlü rahat etmez, rahatlık vermez. Buna katlanabilmek için sizin de akrep olmanız lazım.

Şimdi bazıları diyecek ki, hadi oradan Light erkek “bana karışamazsın, sende kim oluyorsun hayatıma bu kadar müdahele ediyorsun, işine gelirse” diyemedin mi… ?

Bende derim ki, sen manyak mısın daha önce hiç gerçek bir akrep kadını ile çıktın mı? O gözleriyle sana öyle bir bakar ki delinmiş poşete dönersin. Çantayı ve sonrasına gelmiyorum bile…

Dediğim gibi haklarını yiyemem sapına kadar sadıklar. Benim şansıma iki akrep kadını tanıdım ikisi de en koyu olanıydı. Uyum meselesi ben yapamadım. Herkesin harcıda değil zaten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir