Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Severse, Sevdiğini Sahiplenir

Akrep Kadını Severse, Sevdiğini Sahiplenir

Akrep Kadını Severse, Sevdiğini Sahiplenir

Akrep kadını seversesevdiğini sahiplenir. Sizi gerçekten sevmişse “bana ait” damgasını yersiniz. Akrep kadınının ne kadar kıskanç ve sahiplenici olduğunu bilmeyen yoktur sanırım. Eğer sizi gerçekten sevmişse, sevdiği sürece sizi sahiplenir. Hareketlerinizi ve davranışlarınızı buna göre ayarlasanız iyi olur. En azından uyum sürecini sağlıklı bir şekilde aşmak için bunu yapın.

Akrep Kadını Sevdiği İnsanı Sahiplenir

Akrep burcu kadını severse sevdiği insanı sahiplenir

Akrep burcu insanlarının doğasında duygusal bütünleşme yaşadığı insanları sahiplenme özellikleri vardır. Tüm hareketleri ve tavırları ile, “Bana ait, sakın fazla ileri gitmeyin” der ve eğer sevdiği insanla göze batacak kadar samimi olmaya kalkışırsanız hiç ummadığınız bir tepki ile karşı karşıya kalırsınız. Sözle tepki göstermese de hareketleri ve tavırları ile çok rahatsız olduğunu size mutlaka yansıtır.

Benzer tepkileri akrep burcu erkekleri de gösterir ama akrep kadınları bunu ileri boyutlara taşır. Akrep kadını hayatı kendi kurallarına göre oynar ve koyduğu kuralları bozanların niyetlerini çok fazla önemsemez. Belki siz bilgi alışverişinde bulunmak için sevdiği insanla konuşuyorsunuzdur veya bir sorununuzu çözmesi için yardım istemişsinizdir. Ama durum akrep burcu kadını için böyle değildir. O’na göre siz girmemeniz gereken bir alana girmişsinizdir.

Akrep Kadınındaki, Kıskançlık mı? Sahiplenme mi?

Akrep kadını sevmişse kıskanacaktır, ancak bu kıskançlık daha çok sahiplenmedir.

Seven insanların birbirlerini sahiplenmesi çok doğaldır ancak akrep burcu insanları hemen her şeyde olduğu gibi bu konuda da sınırları zorlar. Sahiplenmenin temelinde sevdiği insanı başkalarından kıskanma vardır ama Akrep burcu kadını olayı sadece kıskançlık olarak değerlendirmez. Onun gözünde bu konu “bana ait olan bir insanın yanında ne işin var” şeklinde yorumlanır.

İkili ilişkilerde her şeyin fazlası sorunlara neden olabilir. Sahiplenmenin fazlası da bir süre sonra birlikte olduğu insan akrep etkisi altında değilse ve akrep kadınının neden bu şekilde davrandığını bilmiyorsa sorunların yaşanmasına neden olabilir.

Her erkek ve kadın sevdiği insan tarafından sahiplenilmek ve kıskanılmak ister. Bu durum bir insana ait olmanın ve toplumda “değerli insan” duygusunu yaşamanın diğer adı olabilir ancak ilerleyen zamanlarda sosyal ilişkilerin aksamasına neden olacaktır.

Akrep burcu kadını severse

Akrep Kadınına, Size Güvenmesi Gerektiğini Anlatın

Akrep kadını sizi severse güvenmek isteyecektir. Ona size güvenmesi gerektiğini yaşamınızla gösterin.

Akrep kadını ile birlikte iseniz bu durumun normal olduğunu bilmeniz gerekir. Atacağınız en olumlu adım verdiği tepkileri anlayışla karşılayıp size güvenmesi gerektiğini anlatmaktır. Sadece anlatmak ta sorunu çözmez bunu yaşantınızla göstermeniz gerekir.

Gösterdiği tepkiler art niyetli değildir. Sadece kendisine ait olanı korumaya çalışmaktadır. Ilımlı yaklaşımlarınız ve hoş görülü tutumunuz bir süre sonra gösterdiği bu tepkilerin gereksiz olduğunu anlaması için yeterlidir. Tepki gösterirseniz şüphe duyup size karşı daha şiddetli bir tepki göstermesine neden olur. Sadece sakin olun ve anlayışla karşılayın. Zamana bırakır ve yaşantınızla O’na güven verirseniz sorununun zamanla çözüldüğünü göreceksiniz.

Akrep Kadını Severse Sevdiğini Unutur mu?

Akrep burcu kadını severse sevdiğini unutur mu? Akrep kadını sevmişse unutur mu?

Gerçekten seven hiçbir insan unutmaz. Akrep burcu kadını ruhunda ve kalbinde hissettiği bir insanı asla unutmayacaktır. Unutmasının zor olmasının nedenleri arasında sabit bir burç oluşu, hiçbir şeyi kolay kabul etmemesi, kabul ettiğinde ise vazgeçmekte zorlanması yer almaktadır. Gerçekten hissetmediğini yaşayamaz, ruhunda bir kez hissettiğini ise bir daha oradan atamaz.

Ancak sorun unutmadığı insanı neden unutmadığı ve nasıl hatırladığıdır. Çünkü bir ayrılık yaşanmışsa Akrep kadını öfkesini de sevgisini de unutmaz. Unutmuşsa sevmemiş demektir.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Severse, Sevdiğini Sahiplenir

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir