Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Zayıf Yönleri Nelerdir?

Akrep Kadını Zayıf Yönleri Nelerdir?

Akrep Kadını Zayıf Yönleri Nelerdir?

Akrep kadını zayıf yönleri nelerdir? Akrep kadınının en zayıf yönleri ve en zayıf yönü..

  • Duygusal
  • Sevdiklerine karşılıksız güvenir
  • Saygı duyduklarını kırmaz
  • Söz vermişse yapmak zorunda kalır
  • Bağımlılıklarından kolay vazgeçemez
  • Başkalarının yapamadıklarını yapmak ister

Akrep kadını zayıf yönleri nelerdir? Her insanın zayıflığı doğuştan aldığı etkilerle ilgilidir. Ancak insanları sadece güneş burcuna göre değerlendirirseniz büyük hata yapmış olursunuz. Ben genel anlamda akrep burcu etkisi altında olan kadınların zayıf yönlerini ele alayım.

Ancak hemen belirteyim akrep burcu insanları siyahı beyaz, beyazı siyah gösterebilen insanlar olduğu için yanılma ihtimaliniz her zaman vardır. Kendisini çok kötü hissederken gururu ve kibri nedeniyle “ben güçlüyüm” imajı verebilmek amacıyla kendisini iyi göstermeye çalışır veya bunun tam tersi çok iyidir ama o an kendisini çok kötü göstererek “benden size hayır gelmez” dedirtebilir.

Akrep Kadını Zayıf Yönleri

Duygusaldır Ancak Başkalarına Göstermek İstemez

İç dünyasında sakladığı derin duygusallığı akrep kadınının zayıf yönleri arasındadır.

Akrep burcu erkeği de akrep burcu kadını da derin duygulara sahiptirler ve aslında en hassas noktaları da derinlerde sakladıkları bu duygusallıklarıdır. Her zaman güçlü bir imaj çizme kaygıları, gurur ve kibirleri nedeniyle “duygusalsan zayıfsındır” imajını yıkmak için duygusuz görünmeye çalışırlar. Akrep burcunu zayıf kılan derinlerde saklı duygusallığı değildir aslında; zayıflığı bu duygusallığını gizleme çabasıdır. Varolanı saklama çabası her zaman hata yaptırır.

Ne kadar duygusal olduğunun anlaşılmasını hiçbir zaman istemez. Derin duygularını görebilir misiniz? Hiç sanmıyorum. Ancak kalbinin kapılarını size açarsa Onun o duygusal yanını görebilirsiniz.

Sevdiği İnsanlara Karşılıksız Güvenir

Sevdiği insanlara karşı duyduğu karşılıksız güven akrep kadınının zayıf yönlerinden biridir.

Akrep kadını sadece güvendiği insanları sevebilir. Sevdiği insana ise tüm iç dünyasını açar. İşte en zayıf olduğu anlarından biri de bu andır. Kendisini teslim ettiği an! Derin duygularla bağlanabileceği, sevebileceği erkeği buluncaya kadar iç dünyası ile dış dünyası arasında sürekli kalın duvarlarla yaşar.

İç dünyasını açabileceği bir insana ihtiyaç duyar. Ancak güvenebileceği bir insanı bulması gerçekten çok zordur. İnsanların içleri okuyabilen derin sezgileri Akrep kadınına sürekli “güvenemezsin” der. Yapısı gereği herkesi her an kontrol edip analiz eder. En küçük bir tutarsızlıkta “güvensiz” etiketini yapıştırır. Kendisi de dahil hatasız insan olmadığını bilir ama bunu yaşamına aktarabilmesi çok uzun zaman alır.

Zayıf yönü sevdiği andır çünkü sevdiği insanla o zamana kadar kimseyle paylaşmadıklarını paylaşır. Paylaştığı her şeyi iç dünyası ile bağlantılı kendinden bir parça olarak görür. İlerleyen zamanlar da sevdiği erkeğin birlikte konuştuklarını başkalarına anlattığını duyacak olursa… Yaklaşan fırtınaya hazırlıklı olun.

Akrep kadını zayıf yönleri

Saygı Duyduğu İnsanları Kıramaz

Saygı insanı yüceltir ancak iç dünyasını ve isteklerini karşı tarafa aktaramayacak kadar derin saygı insanın kendisi ile çelişmesine ve çatışmasına neden olur. Sevmediği bir şeyi seviyormuş gibi görünmek akrep burcu gibi iç değerlere önem veren insanların tüm değer yapılarını zedeleyebilir.

Kıramayacağı kadar derin saygı duyduğu insanlar aynı zamanda kendisini kısıtlayan zayıf yanlarını da ortaya çıkarırlar. Saygı duymuşsa kırmak istemez. Başına buyruk yaşayan akrep burcu insanları annesine babasına veya başka birine derin bir saygı ile bağlıysa sırf onları kırmamak adına istediği şeyleri yapmak zorunda kalabilir. Bu durum kendisine olan saygısını yitirmesine neden olabilir.

Saygı” istediklerini yaptırma ve baskı aracı olarak kullanılmamalıdır. Çünkü bir süre sonra çok sert bir şekilde geri tepmeye başlayacaktır. Saygıyı kendisine karşı kullanan insanlardan uzak durmaya çalışacaktır.

Ağzından Çıkan Söze Tutsak Olur

Ağzından çıkan sözlerin esiri olur.

Akrep burcu insanları doğru veya yanlış olduğuna dikkat etmeden ağızlarından çıkan sözleri çok önemserler. Verdikleri sözleri sadakatlerinin bir göstergesi, güvenilirliklerinin emaresi olarak kabul ederler. Akrep burcu kadını için güven duygusu çok önemlidir. Güven beklediği kadar güvende vermek ister. Verdiği sözleri de “güvenilir insan” olarak kalmak için mutlaka yerine getirmek ister. Çünkü muhatap olduğu insanlar sözlerinde durmadıklarında bunu yüzlerine vurmak için sağlam dayanaklara ihtiyacı vardır.

Akrep burcu kadını size söz vermişse, unutturmayın. O sözünün esiridir artık.

Bağımlılıklarından Kolay Kurtulamaz

Bağımlılıkları akrep kadını zayıf yönleri arasında yer alır. Bağımlılıklarından kurtulması kolay olmaz.

Üç burç vardır ki kendileri için zararlı olduklarını bildikleri halde bağımlılıklarından kolay kolay kopamazlar. Akrep burcu ve Onun zıt kutbunda yer alan Boğa burcu ile Balık burcu. Akrep burcu kadını da bağımlılık olarak niteleyeceğiniz her şeyden çok zor kopar. Çünkü sınırları zorlayan inatları onlara her şeyin tersini yaptırır. “Bırak” dersiniz, O ısrarla daha fazlasını yapar. “Bırakma” dersiniz “Öyle bir niyetim yok” der. Verirsiniz almaz, istersiniz vermez. Kapat dersiniz açar, aç dersiniz kapatır. Kendisi ile ilgili her isteği ve talebi, buyruk olarak kabul eder.

Dışarıdan bakıldığında sıradan bir inatçılık olarak görülen bu konu aslında akrep burcu kadınının zayıf yönleri arasında en dramatik olanlarındandır. Çünkü yaptırmak istediğiniz bir şey varsa Onu tersinden yönlendirerek yaptırabilirsiniz. Akrep burcu kadını, “istediğim oldu” diye düşünür ama aslında siz istediğinizi elde etmiş olursunuz.

Başkalarının Yapamadıklarını Yapmak İçin Risk Alır

Başkalarının yapamadıklarını yapmak için risk alması akrep kadını zayıf yönleri arasındadır. Kendisini ispatlamak için tehlikeye atlar.

Hırs, akrep kadını için en zayıf noktalarından biridir. O’na bir şey yaptırmak istiyorsanız “bunu bir türlü beceremiyorum” demeniz yeterlidir. Hemen ortaya atlayıp ne kadar maharetli olduğunu göstermeye çalışır.

Cesaret edemediğiniz ama yapmanız gereken bir şeyler mi var? Hiç sorun değil tanıdığınız bir akrep burcu kadını varsa, O’na “şu işi bir türlü yapamıyorum, çok korkuyorum, endişeleniyorum” demeniz yeterlidir. O ne kadar cesur olduğunu hemen size göstermek ister. Kendini ispatlama çabası, başkalarından daha güçlü ve cesur olduğunu gösterme merakı akrep burcu kadınının en zayıf yönleri arasında yer alır.

Dikkat etmeniz gereken nokta bunu çok doğal bir şekilde yapmanız ve gerçekten cesaret edemiyor olmanız gerekir. Eğer blöf yaptığınızı sezerse bu Onunla son görüşmeniz olabilir.

İnsanların en zayıf yönleri aslında en güçlü olduğunu düşündükleri yönleridir. “Ne kadar iddialı isen o kadar zayıfsın” diyelim kısaca. Akrep kadını zayıf yönleri için de bunu düşünebilirsiniz. En güçlü olduğunu iddia ettiği yönleri aslında en kırılgan ve zayıf olduğu yönleridir. Akrep kadınının en zayıf yönü de en iddialı olduğu yönüdür.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Zayıf Yönleri Nelerdir?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir