Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadınına Asla Yapılmaması Gerekenler

Akrep Kadınına Asla Yapılmaması Gerekenler

Akrep Kadınına Asla Yapılmaması Gerekenler

Akrep kadınına asla yapılmaması gerekenler, Akrep kadınına karşı dikkat etmeniz gerekenler nelerdir? Akrep burcu kadınına ne yaparsanız çok öfkelenir ve sizden uzak durur? Akrep kadını nelerden hoşlanmaz? Sevmediği şeyler nelerdir? Ne yaparsanız çok sinirlenir?

Bunları Akrep Burcu Kadınına Bunları Asla Yapmayın!

 • Yalan konuşmak
 • Güvenini sarsmak
 • Yapmacık davranmak
 • Sözünde durmamak
 • Onu hafife almak
 • Kolay bir kadın izlenimi vermek
 • Gururuna saldırmak
 • Kapris yapmak
 • Naz yapmak
 • Zorluklar karşısında hemen pes etmek
 • Aşırı dramatik davranmak
 • Zor olanı bırakıp kolayı tercih etmek
 • Herkesin önünde parmakla göstermek
 • İnsanların içinde Onu rencide etmek
 • İhanet etmek
 • Çocuk gibi küsmek

Akrep Burcu Kadınına Asla Yapılmaması Gerekenler

Bir akrep kadını ile yeni tanışmışsanız veya birlikte iseniz “akrep gibi sokar” deyimine muhatap olmak istemiyorsanız aşağıdaki maddeleri mutlaka gözönünde bulundurmaya çalışın. Akrep burcu kadını hiç kimseyi bilinçli olarak kırıp incitmez ancak tabiatı gereği kendisine yönelen hareketleri ve davranışları niyetiniz ne olursa olsun yanlış anlayıp ani tepkiler verebilir.

Akrep Kadınına Aslan Yalan Söylemeyin

Akrep kadınına asla yapılmaması gerekenler listesinde ilk sıralarda “yalan söylemek” vardır. Yalan söyleyenlere karşı özel bir antipatisi vardır. Çünkü akrep kadını güven konusuna çok önem verir. Sakın söylediklerinizi unutacağını düşünmeyin. Söylediğiniz her şeyi öncekilerle karşılaştıracaktır. Yalan söylediğinizi veya sözlerinizde çelişki olduğunu fark ederse size karşı tavrı hemen değişecektir.

Eğer akrep kadını size daha önce değer verdiği halde sonradan önemsememeye başlamışsa bilin ki yalanlarınızı veya sözlerinizdeki çelişkileri yakalamıştır.

Akrep Kadınına Söz Vermişseniz Verdiğiniz Sözde Durun

Akrep kadınına asla yapılmaması gerekenler arasında en önemlilerinden biri verdiğiniz sözde durmamaktır. Akrep burcu insanları kuralcıdır. Sizin için önemsiz olan verilmiş sözler akrep burcu kadını için mutlaka yapılması gerekenler arasında yer alır.

Bir kez verdiğiniz sözde durmamışsanız, sonrasında sizi dikkate almayacaktır.

Akrep Kadınının Güvenini Kırmayın

Akrep kadınına yapılmaması gerekenleri kısaca şu şekilde sıralayacak olursak,

 • Verilen ve yerine getirilmeyen sözler,
 • söylenen yalanlar,
 • ihanetler,
 • birbiriyle tutumlu olmayan davranışlar,
 • şüphe uyandırmak,
 • kıskanmasına neden olacak davranışlar

tümünü bir araya getirdiğinizde akrep kadını artık size kesinlikle güven duymayacaktır. Güven tüm burçlar için önemlidir ama akrep burcu insanları için ilişkileri temelinden belirleyen önemli bir noktadır.

Akrep kadını güven duymayacağı insanlarla birlikte olmak istemez veya onları önemsemez.

Akrep Kadını,

 • Dönüp size bakmıyorsa,
 • sizi ciddiye almıyorsa,
 • küçümsüyorsa,
 • sizinle her şeyini konuşmuyorsa

bilin ki size güven duymuyordur.

Akrep burcu kadınına yapılmaması gerekenler

Akrep Kadınını Ciddiye Almamak

Akrep kadınına asla yapılmaması gerekenler listesinde yer alanlardan biri de Onu ciddi almadığınızı göstermek gelir. Evet, eğer kendinizi akrep kadınından uzaklaştırmak ve Onun öfkesi ile yüzleşmek istiyorsanız Onu ciddiye almamanız yeterli.

Ciddiye alınmamak herkes için sorundur. Akrep kadını içinse sizden uzaklaşmak için nedenlerden sadece biridir.

 • Konuştuğunda onu dinlemiyorsanız
 • Söylediklerini dikkate almıyorsanız
 • Ona karşı tavır ve hareketlerinize çeki düzen vermiyorsanız

Akrep kadınından uzak durun. Çünkü her fırsatta sizi yaptığınıza pişman etmek için elinden geleni yapacaktır. Sevgili, arkadaş veya eş olmanızın hiçbir önemi yok. Akrep burcu insanları kendilerine yapılanları asla unutmazlar. Ciddiye alınmamak ise onlar için gurur meselesidir.

Bir çoğu belli bir tecrübeye sahip olduktan sonra ciddiye alınmayacakları konulara hiç girmezler. Dururlar, sessiz kalırlar ve en can alıcı noktada devreye girerler ki, kimsenin ciddiye almama gibi bir lüksü olmasın.

Akrep Kadınının İstemediği Şeyleri Yapmak

Çocuğu, sevgilisi, arkadaşı veya eşi kim olursa olsun; istemediği şeyleri yapanlara anında tavır alırlar. İstemediği bir şeyi ısrarla yapmak Akrep kadınına asla yapılmaması gerekenler arasında yapanın kim olduğuna bakmaksızın hiçbir ayrım gözetmeyeceği maddeler arasındadır.

İstemediği bir şeyi yapmak akrep kadını için “önemsenmemek” anlamına gelir. Katı bir gurura sahip olduğu için “Önemsenmiyorsam, sende benim için önemli değilsin” diyecektir.

Sert tepki gösterir, sinirlenir, kolayca hakaret eder. Akrep kadınının yaşam alanında bulunuyorsanız unutmamanız gereken çok önemli bir şey vardır. “Akrep kadının koyduğu kurallara uymalısınız

Akrep Burcu Kadını İzin Vermeden O’na Yaklaşmak

Akrep burcu kadını size izin vermediği halde Onunla konuşamaz veya iletişime geçemezsiniz. Bunun için bir nedeniniz olmalı veya izin vermelidir. İlk engeli soğuk ve sert bir yüz ifadesidir.

 • Eğer yüz hatları yumuşamamışsa
 • veya siz bir akrep kadınına nasıl yaklaşılacağını bilmiyorsanız
 • Çok geçerli bir nedeniniz yoksa

Yüz hatlarına dikkat edin. Ona yaklaşmak ve onunla konuşmak için adım attığınızda sert bir yüz ifadesi varsa sizinle iletişime geçmesi için görmesi gereken yüz ifadesi “korktum, çekindim, izin verde konuşayım” olmalıdır. Veya ondan daha yüksek bir enerji yaymalısınız. Daha net ve sert bir ifadeye sahip olmalısınız.

Sinirli ve öfkeli olduğu anlarda yapabiliyorsanız kova burcunun zekice esprileri ile güldürmeye çalışın. Aksi taktirde uzak durup sakinleşmesini bekleyin.

Akrep Kadınına Karşı Zayıf Karakterli Görünmeyin

Sürekli akrep kadını ile birlikte olacaksanız, Akrep burcu kadını karşısında zayıf bir karakter çizmeyin. Akrep kadını güçlü ve zor olanı sever. Basit ve kolay olanı dikkate almaz.

Bu konuda asla yapmacık olmayın. İçinizden geldiği gibi davranın. Zayıflığınızda da, gücünüzde de samimi ve içten olsun. Oyun oynarsanız ve bunu anlarsa sizi anında bozacaktır.

Hayatında değer verdiği şeylerin büyük kısmı kendisinde iz bırakanlar ve zor elde ettikleridir. Korkmayın karşısında dik ve cesur durun. Emin olun daha çok saygı duyulursunuz.

Bu yaklaşımları akrep kadınının diğer insanlara değer vermediği anlamını taşımaz, doğasında var olan zor ve güçlü olana duyduğu saygı ile ilgilidir. O noktaya ulaşmak için sergilenen emeğe, çabaya, içsel ve ruhsal mücadeleye saygı duyar. Korkacağı düşüncesine de kapılmayın, bu düşüne ile atacağınız adımlara anında sert tepki gösterir.

Akrep Kadınına Değersiz Bir Hediye Almayın

Akrep burcu asla kadınına yapılmaması gerekenler arasında akrep burcu kadınına değersiz bir hediye almakta yer alır. “Değer” den kasıt parasal değer değildir. Sıradışı ve özel bir hediye olması yeterlidir.

Parasal değerli düşük ama zevkine hitap eden bir hediye akrep kadını için beğenmeyeceği pahalı bir hediyeden daha değerlidir.

Akrep kadını nelere çok öfkelenir, sinirlenir

Akrep Kadınına Karşı Olduğunuzdan Farklı Görünmeyin

Akrep kadınına karşı yapacağınız belkide en büyük hata olduğunuzdan farklı görünmeye çalışmaktır. Akrep burcu insanları, sezgisel ve analitik bir yapıya sahip oldukları için doğal olanla yapmacık olanı isteseler de istemeseler de hemen anlarlar.

Sanmayın ki bu durum akrep kadını için çok keyif vericidir. Bu özellik akrep burcu erkeğinin de akrep kadınının da yaşamını zorlaştırdığı için bir çoğu bu özelliklerinden kurtulmaya çalışırlar. Herkesin içini görerek yaşamak kolay değildir.

Kendinizden nefret ettirmek istiyorsanız, Akrep burcu asla kadınına yapılmaması gerekenler arasında mutlaka yapmanız gereken şey ona karşı yapmacık olmaktır. Değer görmek ve sevilmek istiyorsanız olduğunuz gibi görünün. İçinizde olanla dışınızdaki sizi, birlikte değerlendirdiğini ve buna göre karar verdiğini unutmayın.

Akrep Kadınını Hafife Almayın

Akrep kadınına asla yapılmaması gerekenler arasında en hassas olan konulardan biri de akrep kadınını hafife almanızdır. O’na istediğinizi söyleyebileceğiniz, istediğinizi yapabileceğiniz kolay bir kadın gibi davranmayın. Hafife alınmak hiç kimsenin hoşuna gitmez ama akrep kadını gibi gururu tavan yapmış bir kadın buna asla tahammül edemez.

Davranışları ve bakışı ile bunu her zaman yansıtır. Ama siz samimiyetinize güvenerek Onu hafife alırsanız sert bir şok yaşayabilirsiniz.

Gevezelik Yapmayın

Akrep kadını iyi bir dinleyicidir. Söylediklerinizi ayrıntılı bir şekilde analiz ederek size mantıklı çıkarımlarda bulunur ama siz bu özelliğini abartır hayatınızdaki ve günlük yaşamınızdaki her ayrıntıyı her karşılaştığınızda anlatmaya karlkışırsanız sizi dinlemekten vazgeçecektir.

Anlatacaklarınız sadece O’na özel olsun. Derdiniz varsa anlatın, çözemediğiniz bir sorun varsa fikir alın, paylaşmak istediğiniz konular varsa paylaşın. Sizi içtenlikle dinleyip çözümler sunacaktır. Ama bunu abartırsanız bir süre dinliyormuş gibi görünür daha sonra mutlaka bir işi çıkar ve gider.

Söylediğinizi bir kez söyleyin. Bir cümleyi ikinci kez tekrar etmeyin. Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin, daha önce anlattıklarınızı ve söylediklerinizi tekrar ederseniz sizi ciddiye almayacaktır.

Kısaca Özetleyecek Olursak,

Akrep kadını ile bağdaştıracağınız her şeyin O’na verdiğiniz değer olarak görüneceğini unutmayın. Öncelikle Onu iyi tanımaya çalışın. Tanıdığınız ölçüde O’na değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Karşılığında da asla tadamayacağınız derinlikte büyük bir saygı, sadakat, sevgi ve tutkulu bir birliktelik bulursunuz.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadınına Asla Yapılmaması Gerekenler

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir