Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadınına Nasıl Yaklaşılır? Nasıl Yaklaşılmalıdır?

Akrep Kadınına Nasıl Yaklaşılır? Nasıl Yaklaşılmalıdır?

Akrep kadınına nasıl yaklaşılır? Akrep burcu kadınını tanımadan ona yaklaşma çabalarınız sizin için hüsranla sonuçlanabilir, Konuyu öncelikle akrep burcu kadınını tanıyabilmek için birkaç madde de ele alalım.

1- Akrep kadınına yaklaşmak sanıldığı kadar kolay mı?
2- Akrep burcu kadınına nasıl yaklaşılır?
3- Akrep kadınına nasıl davranmalı?
4- Akrep kadınına aşık olmak işinizi kolaylaştırır mı? Sizden etkilenir mi?
5- Akrep kadınına asla yapılmaması gerekenler nelerdir?

Akrep Kadınına Yaklaşmak Sanıldığı Kadar Kolay mı?

Akrep burcu kadınına yaklaşmak kolay mı? Kolay olduğu söylenemez. Akrep burcu kadınına yaklaşımınızı zorlaştıracak en önemli özelliği sahip olduğu ruhsal sezgileridir. Siz gidip konuşmadan da sizin varlığınızı hissetmeye başlayacaktır. Gözgöze geldiğiniz, onunla konuştuğunuz ve ondan hoşlandığınızı söylediğiniz andan itibaren kendinize çok dikkat etmeniz gerekir. Sizi çözmek ve anlamak için her fırsatta gözetlemeye başlayacaktır.

Ne kadar samimi olduğunuzu anlayabilmek için attığınız her adımı, ağzınızdan çıkan her sözü, kimlerle birlikte olduğunuzu, ona karşı yaklaşımlarınızı sürekli analiz edecektir.

Bu yönüyle akrep burcu kadınına yaklaşmak sanıldığından daha zor ve risklidir. Kendinizden çok emin ve dürüst olmalısınız. Yaşamınızdaki en ufak bir çelişkide, düşünceleriniz ve sözlerinizdeki en küçük bir tutarsızlıkta sizi güvenilmez olarak tanımlayarak kendisine yaklaşma çabalarınızı sert bir ifadeyle reddetmeye başlayacaktır.

Akrep burcu kadınlarını tanıyanlar Onların sert tavırlarını iyi bilirler. Bir kez size karşı tavır almışlarsa kendinizi uzak diyarlardan gelmiş bir yabancı gibi hissetmenize neden olurlar. Konuşmaktan ve yanına yaklaşmaktan çekinmeye başlarsınız.

Akrep kadınına nasıl yaklaşılır? Nasıl davranılır?

Akrep Kadınına Nasıl Yaklaşılır?

Akrep burcu kadınına nasıl yaklaşılır? Maddeler halinde sıralayacak olursak,

Her zaman mesafeli olun. Asla laubalileşmeyin. Gevşerseniz, kırk yıllık arkadaşınızmış gibi davranırsanız, soğuk yüzü ile karşılaşırsınız. Dikkat etmeniz taktirde “Sende kimsin, bu ne cür’et, kim sana bu kadar samimi olman için izin verdi, benim sınırlarımda bana kendi hayatının bir parçası gibi davranamazsın” sözleri ve bu sözlerin davranışlara yansımış hali ile muhatap olmaya hazır olun.

Merak, akrep kadını için en büyük cazibedir. Sizi merak ettiği sürece sizi tanımaya çalışacaktır.
Ciddiyetinizi o ciddi olduğu sürece koruyun.
İçten ve samimi olun. İçinizde varolan duyguları açıkça ifade edin ama abartmayın.

Sizi ulaşılması zor biri olarak görmeli. Çünkü akrep kadınları zor olanı severler. Çaba gösterdikleri herşey daha değerlidir.
Akrep kadınına da “ulaşılması zor kadın” hissi verin. O izin verdiği sürece hayatına girebileceğiniz gerçeğini unutmayın.
Nazik ve kibar olun ama karşınızda tüm kuralları yıkmış bir akrep varsa dış görünüşten ziyade kalbine hitap edin. Ona değer verdiğinizi gösterin.

Akrep kadınına karşınızda çok gururlu bir kadın olduğunu bilerek yaklaşın. Size kalbinin kapılarını aralayıncaya kadar ölçüyü kaçırmayın. Gururuna dokunmamak için sözlerinize ve hareketlerinize çok dikkat edin. Sizinle birlikte iken güldüğüne eğlendiğine bakmayın. Bir anda buz kesip gidebilir.

Akrep Burcu Kadınına Nasıl Davranmalı?

Akrep kadınına nasıl davranmalı? Tüm akrep burcu kadınları gururlarının okşanmasını isterler. Ama dikkat etmeniz gereken en önemli nokta bunu herkesin içerisinde yüksek sesle değil yalnız ve başbaşa kaldığınızda yapmanızdır. Başkalarının yanında ise verdiğiniz değeri davranışlarınızla göstermelisiniz.

Ona vereceğiniz his şu olmalı,

“Sen benim dünyamın derin sevdasısın. Varlığıma değer katacak ve beni tamamlayacak, ömür tahtımın asil prensesisin. Gel benim ülkemin kraliçesi ol. Kalbin kalbimle atsın, ruhum ruhunla bütünleşsin, ömrüm ömrünle değer kazansın.”

Sizinle birlikte iken kendisini değerli ve özel hissetmelidir. Sizinle aynı ortamda bulunmaktan keyif almalıdır. Vereceğiniz güvenle rahat hareket edebilmelidir.

Akrep Kadınına Aşık Olmak işinizi Kolaylaştırır mı?

Akrep kadınına aşık olmanız işinizi kolaylaştırır. Çünkü daha samimi olursunuz. İçinizden geldiği gibi davranırsınız.
Akrep kadınına aşık olmanız işinizi zorlaştırır. Çünkü dengenizi koruyamaz ve hareketlerinizi kontrol edemeyebilirsiniz.

Eğer aşık olduğunuzda kendinizi kontrol edebilirseniz akrep kadını kendisine aşık olduğunuzu bilerek hareket edecektir. Samimiyetinize inanır ve ona göre hareket eder. Olacaksa “tamam” der, olmayacaksa “hayır” der. Mesele uzamadan halledilir. Zaman kaybı yaşanmaz.

Eğer size karşı olumlu bir yaklaşımı varsa aşkınız kısa sürede karşılık bulacaktır. Diğer yazıları takip edenler akrep burcu kadını ve erkeği için anahtar kelimenin her zaman ve her konuda “samimiyet” olduğunu bilirler.

Akrep Kadınına Yaklaşırken Bunları Yapmayın

Akrep kadınına asla yapılmaması gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz,

  • Gururunu hedef almak ve incitmek. Bu ilk ve son hatanız olacaktır.
  • Küçük düşürmek ve küçümsemek.
  • Yanıltmaya çalışmak, aldatmak, yalan söylemek.
  • Hafife almak.
  • Başkalarının yanında zor durumda bırakmak.
  • Söz verip yerine getirmemek.

Hani derler ya “akrep gibi sokar” bunun nasıl bir duygu olduğunu yaşamak isteyenler yukarıdaki maddelerden en hafif olanları deneyebilirler.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadınına Nasıl Yaklaşılır? Nasıl Yaklaşılmalıdır?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir