Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadınını Etkilemek İçin Bunları Yapın – Etkilemenin Yolları

Akrep Kadınını Etkilemek İçin Bunları Yapın. Akrep Kadınını Etkilemenin Yolları

Akrep Kadınını Etkilemek İçin Bunları Yapın

Akrep kadınını etkilemek için neler yapmak gerekir? Akrep kadınını etkilemenin yolları nelerdir? akrep kadını nasıl etkilenir? Akrep kadınını nasıl etkileyebilirim?

Akrep kadınını etkilemek için!

  • Güven verin
  • Samimi ve içten olun
  • Sıradışı ve gizemli olun
  • Karizmatik olun
  • Yalan söylemeyin
  • Etkileyici hediyeler alın

Bir akrep kadınına aşık olmuş ve O’nu etkilemek istiyorsanız yapacağınız ilk iş akrep burcunun genel özelliklerini öğrenmek olmalı. Eğer akrep burcunun bir kadına ne tür özellikler kazandırdığını bilmiyorsanız büyük bir hüsrana uğrayabilirsiniz.

Akrep burcu insanları genel olarak çoğu konuda olduğu gibi burçlar konusunda da radikaldirler ve büyük kısmı burcunun özelliklerini bilerek kendilerini tanımaya, bu yönde hareket etmeye çalışırlar. Özelliklerini benimseyip bu özelliklerden haz duyan ve gururla dile getiren çok nadir burç vardır.

Bir akrep kadınını etkilemek istiyorsanız şu konulara mutlaka dikkat etmelisiniz.

Akrep Kadınını Etkilemek İçin Güvenilir Olun

Güvenilir olmak akrep kadınını etkilemenin yolları arasında olmazsa olmazdır.

Akrep kadınları muhatap olacakları insanların her şeyden önce ne kadar güvenilir olup olmadıklarına bakarlar. Ne kadar samimi ve ne kadar güvenilirsiniz? Eğer güven konusunda tatmin olmazlarsa söylediklerinizi ve duygularınızı ciddiye almayacaklardır. Bazı akrep özelliği taşıyan insanların koyu bir yalnızlığa bürünmelerinin ve evlenememelerinin en büyük nedenlerinden bir de budur. Güven konusundaki hassasiyetleri onları yalnızlığa mahkum eder.

İnsanların dış görünüşleri de önemlidir ancak akrep burcu insanları için öncelik insanların ruhsal yönleri ve iç dünyalarıdır. Akrep kadınının sezgileri diğer tüm kadınlar gibi güçlüdür onları farklı kılan ise sezgilerini analitik özellikleri ile birleştirip algıladıklarını çok boyutlu bir değerlendirmeye tabi tutmalarıdır. Her an bir yerlerden gelebilecek tehlikelere karşı hazır bulunmaları, ileride yaşayabilecekleri sıkıntıların önüne geçmek istemeleri onları muhatap oldukları insanlar karşısında aşırı hassas bir hale getirmiştir.

Eğer güven verme konusunda sorunlarınız varsa kendinizi tekrar gözden geçirmenizde yarar var.

Akrep kadını nasıl etkilenir? Akrep kadınını nasıl etkilerim?

Akrep Kadınını Etkilemek İstiyorsanız Samimi ve İçten Olun

Akrep kadınını etkilemek için samimi ve içten olmak zorundasınız.

Gerçekten seviyorsanız kendiniz olun, akrep kadınının görmek istediği biri olmaya çalışırsanız bir süre sonra sizi kontrolü altına alarak sıradan hayatın bir parçası haline getirecek ve “bu kadar kolay olmamalı” diyen akrep burcu kadını tarafından küçümsenmeye başlanacaksınız.

Sizde beğenmediği yönler olabilir bunları saklamanız sadece size zarar verir. Unutulmamalı ki akrep kadınları kolay olanı değil zor olanı severler. Belki başkalarının beğenmediği zor yanlarınız Onun hoşuna gidecektir. Hoşlanmasa da ileri de olacak daha acı bir ayrılığı tatmaktansa başta olmaması daha iyidir.

Akrep burcu insanlarını etkileyen en önemli nokta samimiyettir. Gerçekten hissetmediğiniz hiçbir şeyi söylemeyin. Derinlerde hissettiklerinizi de mutlaka dile getirin. Samimi olan tüm duygular akrep kadınını mest edecektir.

Sıradışı ve Gizemli Olun

Sıradışı bir çizgiye sahip olmak, merak uyandırmak akrep kadınını etkilemenin yolları arasındadır.

Akrep kadını karizmatik, sıradışı ve gizemli olan her şeye derinden bağlanabilir. Hiçbir akrep kadını tanıştığı ilk anda her yönünü öğrendiği bir insandan etkilenmez. Henüz bilmediği, keşfetmediği yönleriniz her zaman olmalıdır. Tanıdıkça şaşırabileceği bir insan olmalısınız.

Bu konuda akrep kadınının bakış açısı şu şekildedir “Hayatta keşfetmediğim hiçbir şey kalmamalı” Evet hayatı her yönüyle tanımayı ve keşfetmeyi seven bir insan için kısa sürede tüm yönleri keşfedilen bir insanın fazla bir değeri yoktur çünkü her yönüyle tanıdığı, keşfettiği ve öğrendiği bir şeyi geride bırakıp kendisine keşfedebileceği yeni adalar aramaya başlayacaktır.

Eğer bir akrep kadınını etkilemek istiyorsanız geceleri, yalnızlığı, siyah ve kırmızıyı, fısıldamayı ve uçlarda yaşamayı da sevmeyi öğrenmelisiniz. Aksi taktirde her konuda kendisini sizden daha üstün görüp “bunu da yapabilir misin, kendini biraz zorlamalısın, bu kadar basit olma” gibi sözlere muhatap olabilirsiniz.

Etkileyin, ortadan kaybolun. Sürekli görülen her şey değer kaybına uğrar.

Etkilemek İstiyorsanız Sözünüzde Durun

Akrep kadınını etkilemek istiyorsanız sözünüzün eri olmak zorundasınız.

Bir kez de olsa yalan söylediğinize ve sözünüzde durmadığınıza şahit olursa sizi güvenilmeyecekler listesine ekler ve oradan çıkmanız çok zor olur. Akrep kadını için belki katlanılması en zor olan konulardan biri kendisine veya başkasına yalan söyleyen bir insanla muhatap olmak zorunda kalmaktır.

Bilir ki başkasına yalan söyleyen kendisine de yalan söyler. Hayatını sürekli bir insanın yalanlarını ortaya çıkarmak ve zihnini bu konularla meşgul etmek Onun için katlanılması zor bir işkence gibidir.

Hediyeleriniz Kalbinizle Bağlantılı Olsun

Akrep kadınını etkilemek için hediyeleriniz cüzdanınızın arasından değil, kalbinizden çıkmalıdır.

Tüm kadınlar kendileri için pahalı hediyeler alınmasını severler ve bunu kendilerine verilen bir değer olarak kabul ederler ancak akrep burcu kadını için asıl önemli olan hediyenin maddi değerinden ziyade öncelikle “Gönül mağazasından” paketlenmiş olmasıdır. Aldığınız hediye akrep kadını tarafından fiyatıyla değil ruhsal yoğunluğu ile kıyas edilecektir.

Akrep Kadınını Etkilemek İçin

  • Hissetmediğini söyleme
  • Söylediğini tekrar etme
  • İçinden gelmeyeni yapma
  • Samimi davran

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadınını Etkilemek İçin Bunları Yapın – Akrep Kadınını Etkilemenin Yolları

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir