Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadınını Nasıl Elde Ederim? Nasıl Tavlarım? Nasıl Aşık Ederim?

Akrep Kadınını Nasıl Elde Ederim? Nasıl Tavlarım? Nasıl Aşık Ederim?

Akrep Kadınını Nasıl Elde Ederim? Nasıl Tavlarım? Nasıl Aşık Ederim?

Akrep kadınını nasıl elde ederim? Akrep kadını nasıl aşık edip tavlarım?

Akrep kadınını nasıl elde ederim? Öncelikle bir gerçeği hemen belirtelim; İnsan elde edilmez. İnsan etkilenir, sevilir, sevmesi sağlanır. Gerçekten severse aşık olur. Elde etme ifadesi ruhu olmayan metalar ve soyut kavramlar için kullanılır. Çalışırsın para elde edersin, saygınlık elde edersin. İnsanları sadece etkileyebilir ve ikna edebilirsin.

Akrep kadını tıpkı erkeği gibi zoru sever ve zor olduğunu gösterir. Sizden etkilense de kolayca “evet” demez. Size aşık olması için ferhat rolüne bürünmeniz gerekebilir. “Çok naz kaldıramam” mı diyorsunuz? Hiç umurunda olmadığını bilmeniz gerekir.

Akrep Kadınını Nasıl Elde Ederim?

Akrep kadını neden kolay evet demez? Çünkü kolay olan herşeyin daha az değere sahip olduğunu bilir. İstisnai durumlarda iki insan birbirlerini sevmiş ve birbirlerinden etkilenmişlerse bir çaba sarfetmenize gerek kalmaz ama bunun dışında; doğasında varolan asaleti ve gururu karşısındakinin kim olduğuna bakmadan “hayır” dedirtir.

Neden hayır? Aslında demek istediği şey şudur,

Sen gerçekten beni seviyorsan bunu ispatlamalısın, ne kadar sevdiğini ve benden ne kadar etkilendiğini görmem gerekir. Sadece uzun süre ısrar edebilenler ve sabredenler ne kadar güvenilir ve samimi olduklarını gösterebilirler”.

Gerçekten bir akrep burcu kadınını sevmişseniz bu gerçeği asla unutmayın. İstisnai durumları ve akrep etkisini tam olarak taşımayanları bir kenara bırakarak; hemen pes etmeyin. Uyumlu olduğunuza ve birlikte mutlu olacağınıza eminseniz ısrarcı olun.

Akrep Kadınını Elde Etmek ve Aşık Etmek için Israrcı Olmalısınız

Israrla kalbinin kapısını çalın. İlk denemelerinizde çok sert ve duygusuz bir tepki ile karşılaşabilirsiniz. Hatta öyle ki “Ne kadar ruhsuz ve duygusuz bir kadın” diyebilirsiniz. Seviyorsanız farklı yollarla denemeye devam edin. Zamanla çözüldüğünü ve gülümsediğini göreceksiniz.

Akrep Kadını Nasıl Elde Edilir? Nasıl Aşık Edilir? 

Akrep kadını nasıl aşık edilir? Bir akrep kadınını sevdiniz ve aşık oldunuz O’nunda size aşık olmasını mı istiyorsunuz? Öncelikle işinizin çok zor olduğunu bilmenizi isterim. Akrep kadını için aşk hayatında bir kez gerçek anlamda olması gereken bir yoğunluktur. Ancak bunu kolay elde edenlere sunmayacak kadar da zor bir kadındır.

Akrep kadınını nasıl aşık ederim, nasıl tavlarım, nasıl elde ederim

Akrep kadınını etkilemek, aşık etmek ve elde etmek için yapılması gerekenler

Amacınız elde etmek değil sevdiğinizi dile getirmek olsun.

Akrep kadını kendisini elde edilmek üzere hedefe konulmuş bir insan olduğu hissine kapılırsa şiddetle tepki gösterecektir. Duyacağınız ilk sözlerden biri “Sen beni ne sanıyorsun, ben başka kadınlara benzemem” olursa şaşırmayın.

Sevginizi farklı zamanlarda ve beklemediği yerlerde karşısına çıkarak gösterin.

Karşısında yılışmayın buna tahammül edemez. Ciddi, olgun ve içten olun.

Samimiyet bir demet çiçeğin içerisine sığamayacak kadar büyüktür. Çiçeğe değil yüzünüze, hislerinize ve kalbinize bakar. Duygularınızı samimiyetle dile getirmeye çalışın

Giyiminize önem verin. Kahverengi, siyah ve koyu tonları tercih edin. Tek tonda desensiz giyinin. Ön plana kıyafetleriniz değil siz çıkmış olun.

Gözlerinin içine sevgiyle bakın ama bakan gözlerin gerisinde ne istediğini bilen, ısrarcı ve kararlı bir insan gösterin.

Akrep kadını konuşmalarınızdan, hareketlerinizden ve tavırlarınızdan; ne kadar güvenilir ve sadık olup olmadığınızı anlamaya çalışır. Her halinizde size güvenebileceğini göstermeniz gerekir.

Her kadın maddi anlamda rahat etmek ister. Sevginiz mi, maddi imkanlarınız mı daha büyük? Maddi imkanlar herkesin ilgisi çeker ama akrep kadını öncelikle samimiyetinize ve sevginizin derinliğine bakacaktır.

Kendinizden eminseniz, sadece akrep burcu kadınından etkilenmeniz mutlu olmanız için yeterli değildir. Öncelikle akrep kadınını tanımaya çalışın. Nasıl bir kadına talip olduğunuzu bilmiyorsanız sert bir duvarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

Akrep Kadınını Nasıl Tavlarım?

  • Eğer size kendisine yaklaşmanıza izin verirse!
  • Sadece gözlerinin içine bakın ve geçin
  • Edindiğiniz izlenime göre herhangi bir yerde tekrar karşılaşın
  • Hafifçe gülümseyin ama yanına yaklaşmayın
  • Düşünmesi için zaman tanıyın
  • Bir sonraki karşılaşmanızda gözlerinin içine bakın, gülümseyin ve selam verin

Eğer size tebessümle karşılık vermişse gidin ve tüm bunların tesadüf olamayacağını anlatın.

Akrep Kadınını Nasıl Aşık Ederim?

Bir üstteki maddeleri uygulayın. Sonrasında Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur? linkinde anlatılan uyumlu burçlar arasında yer alıp almadığınızı kontrol edin. Boğa, Başak, Oğlak ve özellikle Akrep burçlarından biri iseniz ilk anda etkileme şansınız yüksektir. Sonrasında Akrep Kadınının İlgisini Çekmek İçin Ne Yapmak Gerekir? ve Akrep Kadınını Etkilemenin Yolları konularında anlatılanları uygulayın.

Akrep kadınının sizden etkilenmeden onu aşık etme şansınız yok. Öncelikle onu etkilemeye çalışın. Akrep Kadınının İlgisini Çekmek İçin Ne Yapmak Gerekir?

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadınını Nasıl Elde Ederim? Nasıl Tavlarım? Nasıl Aşık Ederim?

www.akreportal.com

“Akrep Kadınını Nasıl Elde Ederim? Nasıl Tavlarım? Nasıl Aşık Ederim?” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir