Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadınının İlgisini Çekmek İçin Ne Yapmak Gerekir?

Akrep Kadınının İlgisini Çekmek İçin Ne Yapmak Gerekir?

Akrep Kadınının İlgisini İçin Ne Yapmak Gerekir?

Akrep kadınının ilgisini çekmek için ne yapılabilir? Akrep kadınının dikkatini çekmek için ne yapmak gerekir? Akrep kadınının ilgisini çekmek için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Akrep kadınının ilgisi nasıl çekilebilir?

Akrep burcu kadınının ilgisini çekmek istiyorsanız işe öncelikle akrep kadınını tanımakla başlayabilirsiniz. Akrep kadını mevcut yaşam tarzına uymayan bir yapıya sahiptir. Mevcut yaşam formu hava unsudur yani hangi kanal olursa olsun iletişim ve sosyalitenin ön planda olduğu bir anlayış hakimdir.

İnsanların kendilerini anlattığı, ön plana çıkmaya çalıştığı, görünür ve bilinir olmak için çaba sarfettiği bir yaşam tarzı benimsenmiştir. Su unsurlarının özellikle akrep burcunun uyum sağlamakta zorlanacağı mevcut anlayışta akrep kadınını tanımıyorsanız O’na ulaşmakta ve ilgisini çekmekte zorlanacağınız kesindir.

Akrep Kadınının İlgisini Çekmek İçin Bilmeniz Gerekenler

Temel ilkesi “Gereken sadece gerektiği kadar ve gerektiğinde

Akrep Kadınının İlgisini Çekmek İçin Seçici Davranın

Akrep burcu kadınının ilgisini çekmek için başkası değil kendiniz olun.

Akrep burcu kadını gerekmedikçe kendi dünyasında kendisine yakın hissedebileceği ve anlaşabileceği insanlarla birlikte olmak ister. Arkadaş ve yakın çevre konusunda seçicidir. O’na sunacağınız farklı bir şeyler olmalı. Sizi ön plana çıkaracak özelliklerinizi ortaya koyun. Herkeste varolanlarla ilgilenmeyecektir.

Sizinle herkese benzediğiniz için ilgilenmez, Siz olduğunuz ve başkalarında varolmayan özellikleriniz için ilgilenir.

Akrep Kadınına Özel Ortamlar Sunun

Akrep kadınının ilgisini çekmek için O’na hitap edecek ortamlar sunun.

Akrep kadını kalabalıklardan ve karmaşadan hoşlanmaz. Her şey düzenli ve yerli yerinde olmalıdır. Eğer akrep burcu kadını ile konuşmak istiyorsanız başbaşa kalmaya veya yalnız ve kendisini iyi hissedeceği bir ortam seçmelisiniz. Aksi taktirde sizi dinlemek istemeyebilir.

Akrep burcu kadını girdiği ortamdan etkilenmeli, kendisine özel bir ortam olduğunu bilmelidir. Koyu tonda ışıklar, sessiz ve loş bir ortam tam ona göredir. İlgisini çekmek istiyorsanız O’nun iç dünyasına hitap etmesini de bilmelisiniz. Tabi bunu gerçekten istiyorsanız. (Doğum haritasında hava unsuru ağırlıklı olan akrep kadınları aydınlık ve canlı ortamları sever.)

Akrep kadınının ilgisini ve dikkatini çekmek için ne yapmak gerekir

Akrep Kadınının İlgisini Çekmek İstiyorsanız Saygı Duyun ve İnatlaşmayın

Akrep kadını, ister gurur deyin, ister kibir deyin başkalarına ihtiyaç duymak yerine mümkün olduğunca her işini kendisi halletmek ister. O’na hiçbir zaman “bana mecbursun” izlenimi vermeyin. Aksi taktirde size ihtiyacı olmadığını göstermek için ısrarla çaba gösterecek ve sizinle inatlaşmaya başlayacaktır.

Fikirlerinizi, görüşlerinizi ve hayata bakışınızı O’na dikte etmeye çalışmayın. Israrla yaptığınız herşeyle inatlaşacaktır. Akrep kadınını olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmelisiniz.

Size aşıkta olsa müdahale etmenize asla izin vermeyeceği alan, içsel özgürlüğüdür.

Haklıda olsanız, haklılığınızda ısrarcı olmayın. Siz istediğiniz için kabul etmeyecektir. Kendisi görmeli ve kabullenmelidir. Sabırlı olun ve bekleyin. Doğruları ve varolanı sözlerinizle değil davranışlarınızla göstermeyi tercih edin. Israr ederseniz inat edip her şeyin tersini yapacaktır.

Akrep Kadınının İlgisini Çekmek İçin Ne Konuştuğunuza Odaklanın

Akrep kadınının ilgisini çekmek için konuştuğunuzda fark oluşturacak söylemleriniz olsun.

Akrep kadını az ama öz konuşmayı ve konuşulmasını sever. 3. Evi hava unsuru taşımıyorsa bu konuda oldukça seçicidir. Gerektiğinde ve gerektiği kadar konuşulmasını ister. İkizler, terazi veya kova burcu etkisi taşıyorsanız sizin için konuşmak iletişimde önceliklidir ama akrep burcu için bu geçerli değildir.

Siz konuşurken “ne güzel konular buluyorum” şeklinde düşünüyor olabilirsiniz, akrep kadını ise içinden “bunları bana neden anlatıyorsun” diyecektir.

Zihinsel yapısı ardı ardına sıralanan kelime ve anlatımları sürekli belli bir düzende takip etmeye çalışır. Bir şey anlatmaya başladığınızda o konuyu bitirmeden daldan dala atlamayın. Anlattığınız konuyu bitirin sonra fikrini alın. Sürekli konuşuyor ve bir konuyu bitirip diğerine geçiyorsanız “boşuna laf kalabalığı yapıyorsunuz” demektir.

Israrcı Olun ama Rahatsız Etmeyin

Akrep kadınının ilgisini çekmek için harekete geçmişseniz sizi defalarca test edecektir. Samimiyetinizi, ne kadar güvenilir olduğunuzu ve iç dünyanızdaki gerçeklerle dışa sunduklarınızı analiz edecektir.

Etkilemek için acele etmeyin. Önce davranışlarınız konuşsun. Olumlu karşılık verirse devam edin. Emin olmadıkça içinizdeki herşeyi bir anda dile getirmeyin. Siz bunu yaparsanız akrep kadını da o zamana kadar sizinle ilgili edindiklerine göre tepki verecektir.

Akrep Kadınına Karşı Açık Sözlü ve Samimi Olun

Akrep burcu kadınının ilgisini çekmek için açık sözlü ve samimi olmalısınız. Oyun oynamaya kalkmayın, zihninizde başka, konuştuklarınızda başka olursanız size asla güvenmeyecektir.

Su grubu burçlarının ve özellikle akrep kadınının sezgilerini hafife almayın. Ne konuşursanız konuşun o ağzınızdan çıkan seslere değil ruhunuzdan yansıyanlara odaklı olacaktır. (Unutmayın akrep burcu insanları Premonisyon yani önsezi yeteneğine sahiptirler. Konuyu merak edenler için Premonisyon)

İlgisini Çekmek İçin Ağırbaşlı ve Sıradışı Olun

Akrep kadınının ilgisi çekmek için (doğum haritasında hava unsuru olanlar hariç) ağırbaşlı, nerede, ne zaman ve nasıl hareket etmeniz gerektiğini bilmeniz gerekir. Kendisini zor durumda bırakacak hareketler yapmayın.

Bakış açınız, odağınız ve söylemleriniz herkesten farklı ve sıradışı olmalıdır. Sizi diğerlerinden ayıran özelliklerinizle hareket edin. Söylediklerinize katılıp katılmaması önemli değil, kendiniz olun yeterli. Herkesi değil sizi beğenmesi gerekir. Başkalarında bulamadığını sizde bulmalı ki ilgisini çeksin.

Akrep burcu kadınının ilgisini çekmek için ne yapmak gerekir? Gözlerinin içine bakın

Dikkatini Çekmek İçin Gözlerinin İçine Bakın

Akrep kadınının dikkatini çekmek istiyorsanız gözlerinin içine bakın. Aslında aradığınız bir çok şeyi gözlerinin içinde bulacaksınız. Ancak bu bakış “ben onu gözlerinin içine bakıp etkilerim” şeklinde olmamalıdır.

Akrep burcu burcu kadınının gözlerinin içine bakmak; Anlık, kendiliğinden gelişen ve gerçekten bakmaktan kendinizi alamayacağınız doğal bir gelişim olmalı.

Eğer siz de bir su burcu iseniz telepatik iletişime açıksınız demektir. Gözleri ile size ne söylemek istediğini ve düşüncelerini anlayabilirsiniz. (Konuyu merak edenler için Telepati)

Bakışları “ne bakıyorsun” diyorsa ısrar etmeyin. Gözlerinin içi ışıldıyorsa bağlantıyı koparmayın. Bir girdabın içine sürüklenircesine birbirinize yaklaşacaksınız.

İlgisini ve Dikkatini Çekmek için Giyim Tarzınıza ve Renk Tercihlerinize Dikkat Edin

Akrep kadınının ilgisini çekmek için kıyafetlerinizin rengine dikkat etmelisiniz. Güneş burcu akrep, ev konumları Mars – Pluto gezegenleri ve akrep burcu etkisi altında olan insanların renk tercihleri siyah başta olmak üzere siyahın kırmızı ve mavi koyu tonlarıdır. Siyah, siyah üzerinde kırmızı, gri, koyu mavi, kahve ve pastel tonlar ilgisini çeker.

Kıyafetlerinizde renk karmaşası değil renk bütünlüğü olmalıdır. Yüzünüzle birlikte gözleriniz ön plana çıkmalıdır.

Akrep Kadınının İlgisini Çekmek İçin Fiziğinize Dikkat Edin

Mars etkisi altında olan insanların dikkatini çekmek için fiziğinize özen göstermelisiniz. Yüksek enerjilerini spor yaparak atmayı tercih etmişlerse sahip oldukları fiziği sizde de görmek isterler. Spor yapın, hareket halinde olun. Sporun bireysel olan alanları ile ilgilenin. Birlikte bir bisiklet turu veya koşu ilgisini çekebilir.

Akrep burcu insanlarının bireysel bir yaşantıyı benimsediklerini unutmayın. (Hava unsuru etkileri hariç) Tercihleriniz ağırlıklı olarak grup dışı etkinlikler veya ikiniz için özel olacak etkinlikler şeklinde olmalıdır. (Hava unsuru etkileri varsa grup faaliyetleri de dahil edilebilir)

Ateş ve toprak grubu etkisi de alan akrep kadınları doğa ile başbaşa olmayı, doğa yürüyüşlerini, toprakla iç içe olmayı ve doğal alanlarda sportif faaliyetleri severler. İlgisini çekmek için bu konuları gündeme getirebilirsiniz.

Akrep kadınının dikkatini çekmek için

Akrep Kadınına Karşı Üstünlük Kurmaya Çalışmayın

Akrep kadınının ilgisini çekmek için çaba gösteriyorsanız, üstünlük mücadelesine girişmeyin.

Akrep kadını bir çok şeye tahammül edebilir ama bunlar arasında sizin üstün olduğunuzu kabullenmek olmayacaktır. Onu olduğu gibi kabul edin. Üstünlük kurma çabası içerisine girmeyin. Onun ilgisini ve dikkatini çekmek istiyorsanız iç dünyasına ve özgür yapısına saygı duyacağınızdan emin olmalıdır.

Her insan doğuştan aldığı etkiler ve sonrasında bu etkilere kattıkları ile şekillenir. Üstünlük değil farklılık vardır. Farklı yanlarınızı birbirinize üstünlük kurmak için değil ilişkinizi güçlendirmek ve geliştirmek için kullanmalısınız. Onun ruhunu sevebilir ve ruhuyla bütünleşebilirsiniz ama ruhuna sahip olmaya çalıştığınızı farkettiğinizde size hiç tahmin edemeyeceğiniz şekilde sert tepki gösterecektir.

Akrep Kadınının İlgisini Çekmek İçin Soğukkanlı Olmak Zorundasınız

Akrep kadınının ilgisini çekmek için ani ve beklenmedik olaylar karşısında soğukkanlı olabilmelisiniz. Bu gibi durumlarda panikleyip ne yapacağını bilemeyen bir tablo sunuyorsanız akrep kadınını unutun. Sizin yapınız ona göre değildir.

Başarabiliyorsanız aşmaya, kendinizi geliştirmeye çalışın. Eğer mevcut yapınız soğukkanlı olmanıza izin vermiyorsa, herkes sağa sola kaçışırken o durup sakin sakin sizin ne yapmaya çalıştığınızı izleyecek ve sonra çekip gidecektir.

Empati yapıp durumu tersinden okuyun. O’da size göre değildir. Siz de akrep kadını için, heyecansız, soğuk ve donuk, kendisini riske atan, kendisine dikkat etmeyen, aşırı rahat ve ürkütücü diyebilirsiniz.

Mutluluk, herkesin bir başkası olmak zorunda olmadığı, saygı ve sevginin çıkarla özdeşleşmediği, doğuştan gelen farklı yanlarımızın kabullenilip geliştirildiği ortamda kalıcı olacaktır. Akrep kadını ile mutlu olacağınıza inanıyorsanız dikkatini çekmek için elinizden geleni yapın. Kendinizi ve akrep kadınını tanımadan bunu yapıyorsanız durup tekrar tekrar düşünün. Çabanız başarmak için, birlikte olmak için mi sorgulayın.

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadınının İlgisini Çekmek İçin Ne Yapmak Gerekir?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir