Kategoriler
Akrep Burcu Uyumu

Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu

Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu Akrep burcu balık burcu uyumu nasıldır? Akrep burcu ile balık burcu ne kadar uyumludur? Akrep ile balık anlaşabilir mi? Uyum sorunu yaşarlar mı? Burç kuşağının en uyumlu çift adaylarından biri de Akrep Balık çiftidir. Her ikisi de su gurubu burcu olan Akrep burcu ve Balık

Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu, Akrep Balık Burç Uyumu Nasıl?

Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu

Akrep burcu balık burcu uyumu nasıldır? Akrep burcu ile balık burcu ne kadar uyumludur? Akrep ile balık anlaşabilir mi? Uyum sorunu yaşarlar mı?

Burç kuşağının en uyumlu çift adaylarından biri de Akrep Balık çiftidir. Her ikisi de su gurubu burcu olan Akrep burcu ve Balık burcu birbirlerini mükemmel bir şekilde tamamlarlar. Balık burcunun sahiplenilmeye ve sevgiye; Akrep burcunun da sevmeye ve sahiplenmeye ihtiyaçları vardır.

Kontrol etmeyi seven akrep burcu ile kendisini sevdiğinin kollarına her an bırakmaya hazır olan balık burcu bulutların üzerinde geceleyen iki kumru gibidirler.

Akrep Burcu Balık Burcu Uyum Grafiği

Akrep burcu balık burcu uyumu grafik tablosu

Akrep Burcu Açısından Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu

Akrep burcu su gurubunun en uç burcudur. Güçlü yanları ve sahiplenici tavırları savunmasız balık burcu için idealdir. Balık burcu sahiplenmeyi ve korunmayı arzular Akrep burcu ise gücünü ve iktidarını gerçekleştirme fırsatı bulur. Her iki burç için de ideal bir alışveriştir.

Akrep burcu Balık burcunun sahip olduğu özelliklerden dolayı ona başkalarının zarar vermesini ve üzmesini engeller. Balık burcunun zarif teslimiyetçiliği karşısında Akrep tüm gücünü onu muhafaza edip mutlu bir hayat sürmesi için seferber eder.

Her iki burçta sadakati sever. Birbirlerini sahip oldukları özelliklerden dolayı severler ve aralarında mücadele etmelerini gerektirecek bir sebep yoktur. Kırgınlıklar çok nadir görülür ve daha güçlü bağlılıklarla son bulur. Balık, Akrep burcunun güvenle arkasını dönebileceği burçlardandır.

Akrep burcu zaman zaman sakinlikten ve herşeyin çok uyumlu olmasından sıkılarak ortamı biraz hareketlendirmek için fırtınalar estirebilir. Ancak balık burcu çoğu zaman akrep burcunun ruhsal dünyasını çok iyi sezdiği için buna izin vermeyecek ortam oluşturacaktır. Bir süre sonra akrep burcu, balık burcunun elinde hırçın bir kaplan yerine, mistik bir kediye dönecektir.

Balık burcu Akrep burcu için mükemmel bir sinir terapisti olacaktır. Akrep burcu ise Balık burcu için güçlü bir sığınak..

Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu ve İletişim

Her iki burçta özel yaşantılarına değer verir, derin ve doyurucu bir birliktelikleri olur. Konuşmadan da anlaşabileceğiniz telepatik bir birliktelik olacaktır.

Akrep burcu aradıklarını Yengeç burcunda da bulabilir ancak uyum açısından Balık burcu birlikteliği Akrepler için daha doyurucu ve sorunsuz olur.

Balık burçları da Akrepler gibi derin duygulara sahiptirler ancak Akreplerin derin duyguları göz yaşlarına sığdıramayacak kadar soğuk ta olabilir. Balık burcunun göz yaşlarını Akrep burcu gibi şefkatle silebilecek ve onu anlayabilecek burç nadirdir.

İnatlaşmadığınız ve öfkenizi üzerinde test etmediğiniz sürece Balık burcu ile sorunsuz bir yaşam sürebilirsiniz. Akrepler durağanlığı sevmedikleri ve zaman zaman fırtınalı bir güne özlem duysalar da bu ilişkide fırtınanın çıkması için çok fazla sebep bulamayacaklardır.

Güçlü Telepatik ve Psişik Bağlar

Akrep burcu ve Balık burcu arasında telepatik iletişim uyumu konuşmalarına ihtiyaç bırakmayabilir.

Akrep burcu psişik güçlerin kontrol edilebilir noktasında bulunur. Balık burcu ruhsal yönden daha yoğundur ancak bu yoğunluğu kontrol etmekte zorlanır. Yaşamı bu yoğunluktan dolayı ağır bir yük haline gelebilir. Akrep burcu balığın yaşadıklarını anlayabilecek ve müdahale edebilecek tek burçtur.

Akrep burcunun derinliğini ve psişik yoğunluğunu artırması için Balık burcuna; Balık burcunun ise üstesinden gelmekte zorlandığı ruhsal yoğunlukları anlayıp nötrleştirmesi için Akrep burcuna ihtiyaçları vardır. Bu yönleriyle birbirlerini madde ötesinde de tamamlayabilecek muhteşem bir uyum yakalayabilirler.

Anlaşmak için her ikinizde konuşmanıza gerek kalmayacak kadar telepatik iletişime açıksınız. Günlerce dışarı çıkmadan birlikte mutlu bir yaşam sürebilecek insanlarsınız.

Akrep Burcu Balık Burcu Cinsel Uyumu

Her iki burcunda ciddiye aldıkları bir alandır cinsellik. Akrep burcu için giderilmediğinde sinir patlamalarına sebep olabilecek cinsel ihtiyaç bu birliktelikte sorun olmayacaktır her iki burçta aradığını fazlasıyla bulacaktır. İki burcun birlikteliğini madde ve madde ötesi boyutta muhteşem doyum olarak tanımlamak yanlış olmayacaktır.

Hem ruhsal hem de maddesel doyum balık burcu ile doruk noktasına ulaşacaktır.

Balık burcu akrep burcu uyumu

Balık Burcu Açısından Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu

Balık burcu ile Akrep burcu uyumu nasıldır? Birbirleri ile ne kadar uyumlu bir birliktelik sürdürebilirler?

Kıskanılacak birlikteliklerden biridir. Her ikiniz de ne düşündüğünüzü ve ne hissettiğinizi çok kolay bir şekilde anlayabileceksiniz.

Akrepler gizli liderlerdir güçlü yanlarını sıklıkla dile getirmek zorunda kalabilirsiniz. Mutlu olmak ve mutlu etmek için yorulmanın nasıl bir şey olduğunu bilmediklerini düşünebilirsiniz. Bunu sadece inandıkları şeyler uğruna yapabilirler. Bu sizi onurlandıracak ve kendinizi Akrebe daha sıkı bağlanmış hissedeceksiniz.

Balık burçları her zaman kendilerini koruyacak ve savunacak birilerini ararlar. Bu başkaları için bir zayıflık ve yararlanmak için fırsat gibi görünebilir. Akrep burcu bu durumda herkesin karşısına tüm öfkesi ve şiddetiyle çıkacaktır. Sizin O’na karşı samimi teslimiyetinizi Akrep burcu sizi sımsıkı sararak iade edecektir. Bu aranızdaki çekimi ve sevgiyi daha da artıracaktır.

Balık Burcu Akrep Burcu İletişim

Balık burcu akrep burcu iletişim uyumu nasıldır? İletişim konusunda sorun yaşanır mı?

Akrep burcunun inatçılığı belki sizi rahatsız edebilir ancak unutmamalısınız ki bu inatçılık akrep burcunun güçlü yanlarının bir parçasıdır ve o özellik bir bütünün sadece yansıması gibidir. Onu bu haliyle kabullenmeli ve saygı duymalısınız.

Akrepler her zaman uçlarda dolaşmayı severler. Sıcakla soğun arasını bulamazlar. Ya çok sıcak olurlar ya da çok soğuk. Bazen huysuz bazen de paranoyakça davranışlar sergileyebilirler. Sinirlendiğinde üzerine gitmemeye çalışın, mümkünse hiç konuşmayın, sabırlı olun bir süre sonra kendine gelecektir. Mutlaka bir şeyler yapmak istiyorsanız yatıştığında ona masum, samimi ve içten dokunuş yeterli gelecektir. Gerisini o getirecektir.

Her ikinizde son derece derin duygulara sahip romantik insanlarsınız. Bu romantizm ikinizi maneviyatın doruklarına oradan da büyülü bir aşka taşıyabilecek kadar derindir. Hiç endişe etmeyin sizin derinliğiniz yetmediğinde her ikinize fazlasıyla yetecek miktar Akrep burcunda mevcuttur.

Balık Burcu Akrep Burcu Cinsel Uyumu

Balık burcu akrep burcu cinsel uyumu nasıldır? Cinsel yönden ne kadar uyumludurlar?

Burç kuşağının en yoğun birlikteliklerinden birini yaşamaya hazırsanız gözlerinizi kapayın ve tüm yoğunluğu doyasıya yaşayın. O size tümüyle sahip olacak ve ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Bu ilişki Cinsel yaşamı ruhunuzla yaşayabileceğiniz bir birliktelik olacaktır.

Siz maddesel tatminle birlikte ruhsal tatmini de yaşamak isteyen bir burçsunuz. Akrep burcu bunu size fazlasıyla sunacaktır. ikinize yetecek erzağınızı alın, ikinizi bir odaya kilitleyin ve hayatınızın tadını çıkarın.

 

Akrep burcu erkeği ve Akrep burcu kadını

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep Erkeği Balık Kadını Uyumu

Akrep Kadını Balık Erkeği Uyumu

 

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image