Kategoriler
Akrep Burcu Uyumu

Akrep Burcu Başak Burcu Uyumu

Akrep Burcu Başak Burcu Uyumu Akrep burcu başak burcu uyumu nasıldır? Akrep burcu ile başak burcu ne kadar uyumludur? Akrep ile başak anlaşabilir mi? Uyum sorunu yaşarlar mı? Sabit bir burç olan Akrep Burcu ile Değişken bir burç olan Başak burcu anlaşabilir mi? İki burç birbirlerinin eksikliklerini tamamlayarak güzel bir ilişki uyumu yakalayabilirler. Astrolojik olarak […]

Akrep burcu başak burcu uyumu, akrep başak burç uyumu nasıl?

Akrep Burcu Başak Burcu Uyumu

Akrep burcu başak burcu uyumu nasıldır? Akrep burcu ile başak burcu ne kadar uyumludur? Akrep ile başak anlaşabilir mi? Uyum sorunu yaşarlar mı?

Sabit bir burç olan Akrep Burcu ile Değişken bir burç olan Başak burcu anlaşabilir mi? İki burç birbirlerinin eksikliklerini tamamlayarak güzel bir ilişki uyumu yakalayabilirler. Astrolojik olarak iki burcun anlaşamaması için çok fazla bir sebep yok. Başak burcu Akrep burcunun anlaşabildiği ve uyum sağlayabildiği ender burçlar arasında yer alır.

Akrep Başak Uyum Grafiği

Akrep Burcu Başak Burcu Uyumu Akrep Başak Uyumu, akrep başak uyumu grafik tablo

Akrep Burcu Açısından Akrep Burcu Başak Burcu Uyumu

Başak Burcu utangaç, çekingen ve uysal yapıları ile sizin güçlü, sevecen ve güven veren doğanızda büyük bir uyum oluşturmanızı sağlayabilir. Siz ilişkilerde muktedir olmayı seversiniz Başak burcu bu konuda size rakip olmayacağı için birlikte olduğunuz süreyi Onu sevmek ve mutlu etmek için geçirebilirsiniz. Başak burcu size hayatta eksikliğini duyduğunuz güzellikleri sunmak için en ideal eşlerden biridir çünkü savaşmak için değil yaşamak için size eşlik ettiğini göreceksiniz.

Akrep Burcu Başak Burcu Uyumu ve İletişim

Akrep burcu başak burcu iletişim uyumu sorunsuz bir ilişki sağlayabilir mi?

Siz birlikteliğini ve yaşamınızı kontrol etmek isteyeceksiniz Burcu ise büyük ihtimalle size “Buyur” diyecektir. Bunun size sağlayacağı bazı yararlar olacaktır. İktidar mücadelesi içerisinde olmayacağınız için savaş baltalarınızı bırakıp derin sükunetinizin ve huzurunuzun ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Huzurlu bir akrep ise başak burcunu mutlu etmek için daha fazla çaba sarfedecektir. Mücadele için ayırdığınız devasa enerjiniz ise hayatınızı daha orjinal ve mutlu kılmak için harcanacaktır.

İlişkinizde belki sizi zorlayacak etkenlerden biri zaman ilerledikçe konuşanın siz değiş Başak burcu olması olacaktır. Çok ve gereksiz konuşulmasından hoşlanmadığınız için ilk zamanlar bu sizi zorlayabilir ancak zaman içerisinde Başağın bu yönünün hayatınızı renklendirdiğini göreceksiniz. Zaten o da sizi zorlamayacak ve sıkmayacaktır.

Başak Burçları entelektüel ve analitik olurlar. Zaman zaman ise tıpkı sizin gibi aşırı sırcı ve inatçı olabilirler. Başak burcunun da diğer tüm burçlar gibi olumsuz yönleri vardır ancak kıyaslama yapıldığında sizin için kesinlikle artıları eksilerinden daha fazladır ve olumsuz yönlerine sabretmenize değecektir.

Akrep Burcu Başak Burcu Sosyal İlişkiler

Her ikinizde yalnızlığa önem verirsiniz bu da sizin için oldukça önemlidir. Kaç burçla bu konuda uyumlu olduğunuzu bir düşünün. Ancak her ikinizin de yalnızlığı sevmesi iki miskin kedinin evin içinde şömine başında günlerini geçirdiği bir portre oluşturabilir. Bu durumda bir tarafın devreye girerek zaman zaman “Haydi biraz sosyalleşelim” demesi iyi gelebilir. Güzel yanı bunu söyleyen olmasa da sorun olmayacak olmasıdır.

Finansal konularda ve birlikte çalışma konusunda da büyük olasılıkla herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Başak burcu size göre ekonomik açıdan biraz daha savurgan olabilir ancak siz ekonomik grafiğinizi gösterdiğinizde kesinlikle kendisine çeki düzen verecektir.

Akrep Burcu Başak Burcu Cinsel Uyumu

Akrep burcu başak burcu cinsel uyumu nasıldır? Cinsel anlamda uyumlu olabilirler mi?

Başak burcu bu konuda size göre daha az duygusaldır ve kontrolün elinde olmasını isteyecektir. Cinsel birlikteliklerde karşı tarafından mutluluğunu daha çok önemsediğinizi için sorun olmayabilir ancak bir süre sonra cinsel yaşamın tüm detaylarını Başak burcunun kapladığını görebilirsiniz. Bu konuda fazla müdahaleci olmamak ve gerektiğinde devreye girmek size daha güzel birliktelikler sunacaktır. İlişkinize zaman tanırsanız Başak burcunun sizin kendinize olan güveninize ve stilinize hayran olduğunu görecek ve bu birlikteliği taktir etmeye başlayacaksınız.

Başak burcu hemen her konuda aşırı titizdir ve bu titizliği cinsel yaşamınıza da yansıyabilir. Başak burcunun bu aşırı titiz oluşuna saygı duyun ve sınırlarını uç noktalarda zorlayarak cinsel yaşamda onun serbest kalmasını sağlayın. Eğer başak burcunun bu özelliğine takılmaz ve herşeyi zamana bırakırsanız çok güzel ve renkli bir yaşam sizi bekliyor olabilir. En büyük artısı ise hayatınızı birlikte geçireceğiniz birisi ile savaşmak zorunda kalmayacaksınız. Artan enerjinizi ise bu alana kanalize edebilirsiniz.

Başak burcu akrep burcu uyumu

Başak Burcu Açısından Akrep Burcu Başak Burcu Uyumu

Başak burcu ile Akrep burcu uyumu nasıldır? Birbirleri ile ne kadar uyumlu bir birliktelik sürdürebilirler?

Bir Başak burcu olarak Akrep burcunun dayanıklılığına, aşırılıklarına, güvenilirliliğine ve sadakatine hayran kalabilirsiniz. Akrep burcu başkalarının aksine sizin ne düşündüğünüzü ve ne hissettiğinizi çok iyi bir şekilde anlayabilir ve sizi incitmemeye çalışır.

Akrep burcu mantık ve duygunun karmaşık bir bileşimidir. Eğer onu çözmeye çalışmaktan zevk alırsan 50 yıl sonra geldiğin nokta gene başladığın nokta olabilir. Onun bu yönünün doğal olduğunu ve sana karşı geliştirilmiş bir silah olmadığını kabul etmelisin.

Başak Burcu Akrep Burcu ve İletişim

Başak burcu akrep burcu iletişim uyumu nasıldır? İletişim konusunda sorun yaşanır mı?

İlişkinizin başlarında konuşan taraf Akrep Burcu olacaktır ancak zaman ilerledikçe durum değişecek ve siz konuşmaya başlayacaksınız. Bunun sebebi Akrep burcu yaptığı her şeyi bir sebebe dayalı olarak yapar. Alacağını almış, göreceğini görmüş, çözeceğini çözmüşse artık söyleyeceği her şeyi söylemiş olabilir.

Bundan sonra duyacaklarınız sadece gündelik kelimeler veya nadiren de olsa zor bir olayın çözülmesi için yürütülen pratik analizler olabilir. Bu durum size sıkıcı gelebilir ancak iyi yönden bakın, hiçbir zaman çok konuşan birinden dolayı başınız ağrımayacak.

İkinizin anlaşmasını sağlayan en değerli özelliklerden biri ikinizde yalnız kalmayı seviyorsunuz. Bu durum birbirinizi yalnızlık konusunda anlayışla karşılamanızı sağlayacaktır. Oysa diğer burçların büyük kısmı “yalnızlığın gerekliliğini” kabullenmekte zorlanacaklardır.

Başak Burcu Akrep Burcu Uyumunda Sadakat

Başak burcu akrep burcu uyumu ve sadakat konusu

Akrep burcu için şu konularda emin olabilirsiniz; Sadakat, güven ve samimiyet. Ancak Akrep burcunun her zaman çok derinlerde olduğunu unutmayın bu aşırı derinlik Akrep burcuna aynı zamanda tutku, aşırılık ve gazapta eklemiştir. Güneşli bir günde bir anda kara bulutların gökyüzünü kaplayıp şimşekler çaktığını görmüş müydünüz? Bunun adı Akrep burcu iklimidir. Bundan dolayı Akrep Burcunu eleştirirken çok dikkatli olmalısın.

Akrep burcunun en hassas olduğu nokta eleştiridir. Onu eleştirirken bir çiçeğin bir anda sizi sokmaz üzere olan bir arıya nasıl dönüşebileceğini görmek zorunda kalabilirsiniz. Eleştirmek yerine davranışlarınızla yaptığının yanlış olduğunu göstermeye çalışın veya ona içli bir not yazarak iletin. Yüzyüze eleştirmekten kaçının.

Kendinizi güven konusunda sıkıntılarınız varsa Akrebin yaşam standartlarına göre karar vermemeye özen gösterin. Emin olun her şeyi yakmayı göze alacak konularda bir anda karar alıp uygulayabilirler. Onlar hayatın güven ustalarıdır. Onları sizin için bu kadar karizmatik ve seksi yapanda onların bu kendilerini aşılmaz bir kale içerisinde sanan aşırı güven duygularıdır. Müdahale etmek yerine Akrebin tadını çıkarmanız daha iyi olacaktır. Bırakın sizi güven duvarları içerisinde rahat ettirsinler. Emin olun buna kesinlikle değecektir.

Başak Burcu Akrep Burcu Cinsel Uyumu

Başak burcu akrep burcu cinsel uyumu nasıldır? Cinsel yönden ne kadar uyumludurlar?

Bu konuda Akrep burcu hakkında bir şikayetiniz olmayacağını net bir şekilde söyleyebiliriz. Hatta üstesinden gelemeyeceğiniz fazlasını da bulabilirsiniz. Sizin aksinize Akrep sınırları olmayan, mide bulantısı nedir bilmeyen tarzı ile sizi dünyanın öbür ucuna taşıyabilir. Cinsel uyumunuz çıtası hiç düşmeyecek kadar iyi olabilir.

Hemen belirtelim bu yazdıklarımız sadece güneş burcuna göredir ve herkes tümüyle güneş burcu etkisi altında değildir. Yazdıklarımızı buna göre değerlendirmenizi öneririm.

 

Akrep burcu erkeği ve Akrep burcu kadını

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep Erkeği Başak Kadını Uyumu

Akrep Kadını Başak Erkeği Uyumu

 

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir