Kategoriler
Akrep Burcu Uyumu

Akrep Burcu ikizler Burcu Uyumu

Akrep Burcu İkizler Burcu Uyumu Akrep burcu ikizler burcu uyumu nasıldır? Akrep burcu ile ikizler burcu ne kadar uyumludur? Akrep ile ikizler anlaşabilir mi? Uyum sorunu yaşarlar mı? Akrep erkeği ikizler kadını uyumu veya Akrep kadını ikizler erkeği uyumu nasıldır? Her iki burçta çok farklı kişiliklere sahiptir. İlginç bir birliktelik olacağı kesin ancak mutlu bir […]

Akrep burcu ikizler burcu uyumu, akrep ikizler burç uyumu nasıl?

Akrep Burcu İkizler Burcu Uyumu

Akrep burcu ikizler burcu uyumu nasıldır? Akrep burcu ile ikizler burcu ne kadar uyumludur? Akrep ile ikizler anlaşabilir mi? Uyum sorunu yaşarlar mı?

Akrep erkeği ikizler kadını uyumu veya Akrep kadını ikizler erkeği uyumu nasıldır?

Her iki burçta çok farklı kişiliklere sahiptir. İlginç bir birliktelik olacağı kesin ancak mutlu bir birliktelikten bahsedilebilir mi? Orası tartışılabilir. Renkli ve heyecanlı olabilir ancak uzun vadeli bir birliktelikten söz etmek biraz zor. İkizler burcu sürekli değişen yapısı, sosyalitesi ve sürekli konuşması ile Akrep burcu ile çelişmektedir. Akrep burcu gerekmedikçe konuşmaz, sosyal yaşantısı gereklilikleri aşmaz ve sabit bir yapıdadır. Şüphesiz en iyi anlaşabildikleri alan seks yaşantısı olacaktır.

Akrep İkizler Uyum Grafiği

akrep burcu ikizler burcu uyumu, ikizler akrep uyumu, akrep ve ikizler anlaşabilir mi

Akrep Burcu Açısından Akrep Burcu İkizler Burcu Uyumu

İkizler burcu Akrep burcu insanları için her zaman çok çekici gelirler. ikizler burcu sizin için parlayan bir güneş gibidir ve ışıltıları gözünüzü kamaştırabilir. Ancak doğanız gereği bu ışıltıların altında eşeledikçe farklı ışık kaynakları bulamayacağınız için zamanla İkizler Burcunu derinlikten uzak bulmaya başlayacaksınız. Hayatınızı aydınlatan ve ışık saçan o kaynak bir anda sürekli değişen, sürekli konuşan ve aşırı sosyal biri olarak görünmeye başlayacak.

Bununla birlikte İkizler Burcu ile uyum noktaları bulabilirseniz çok eğlenceli ve ışıltılı bir hayatınız olabilir. Nasıl eğlenilebileceğini iyi bilirler. Ona ayak uydurabilirseniz hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Ancak asıl sorun da tam burada başlar. Sizin amacınız hayatın tadını çıkartmak değil bilinmeyen ve keşfedilmeyen gizemlerini çözmek. Sizi asıl mutlu eden sürekli bitmek bilmeyen öğrenme arzusu, çözümleme ve bulma istekleridir. Eğer bu noktaya takılıp kalır ve bu anlayışınıza İkizler Burcunu da ortak edemezseniz parlayan güneşiniz büyük bir kara deliğe dönüşebilir.

Akrep Burcu İkizler Burcu Uyumu ve İletişim

Akrep burcu ikizler burcu iletişim uyumu sorunsuz bir ilişki sağlayabilir mi?

İkizler burcu yeni insanlar tanımaktan ve onlarla vakit geçirmekten hoşlanırken siz gerektiğinde yalnız kalıp şarj olmayı tercih edersiniz. Gizeminizi korumak sizin için hayati öneme sahipken bir İkizler Burcu bu konuda katı değildir ve saklanma ihtiyacı duymaz.

Hayatı farklı renkleri ile tanımak isterseniz İkizler Burcu size göre olabilir. Ancak genellikle Akrep burcu özelliği taşıyan birisi ile İkizler Burcu özelliği taşıyan birisi özellikleri itibari ile bir noktada tıkanıp kalacaklardır. Güzel ve uzun vadeli bir ilişki için her iki tarafından kendi özelliklerinden fazlaca taviz vermesi gerekebilir. Bunun için her iki tarafında uzun bir ilişkiye başlamadan önce oturup karşılıklı konuşmaları yararlı olacaktır.

Akrep Yengeç İkizler Burcu Cinsel Uyumu

Akrep burcu ikizler burcu cinsel uyumu nasıldır? Cinsel anlamda uyumlu olabilirler mi?

Kısa vadede farklı özelliklere sahip burçlar her zaman güzel anlar yaşayabilirler. Bu farklılıklar hayatlarına ayrı güzellikler katar ancak uzun vadede bu farklı özellikler uyumu bozabilir. Akrep Burcu cinsel yaşamda aşırı ve doyumsuz bir burç iken İkizler Burcu cinsel yaşamı bir ihtiyaç olarak görmeyebilir ve İkizler Burcu sizin için yetersiz gelebilir. Bu noktada birbirinizi dengeleyemezseniz sıkıntı yaşayabilirsiniz ki Akrep için cinsel yaşam hayatın olmazsa olmazlarındandır.

Genel olarak uzun vadede pek sıcak bakılmayan bir birlikteliktir. İlişkinin başında her iki burcun farklılıkları tarafları büyülese de uzun vadede İkizler Burcu için bir Akrep aşırı kontrolcü, bireysel, katı, uçlarda, seks düşkünü, anti sosyal; Akrep burcu içinse bir İkizler burcu aşırı sosyal, havalı, hayalperest, yüzeysel ve gereksiz konuşan biri olarak anılmaya başlayabilir.

İkizler burcu akrep burcu uyumu

İkizler Burcu Açısından Akrep Burcu İkizler Burcu Uyumu

İkizler burcu ile Akrep burcu uyumu nasıldır? Birbirleri ile ne kadar uyumlu bir birliktelik sürdürebilirler?

Gerçekten zor bir birliktelik olabilir. İlk tanışma esnasında Akrep burcu sizi büyüleyebilir ancak unutmayın ki siz ışığı akrep ise karanlığı temsil eder. Akrep burcu sizi çok çekici ve seksi bulacaktır. Sizin ışıltınız onun gözlerini kamaştırır. Sizse Akrebin gizemli yapısını ve ağırbaşlılığını beğenirsiniz.

Siz birlikte olduğunuz kişinin her şeyini bilmek istersiniz Akrebinse herkesten gizlediği özel yanları vardır. Eğer üzerine fazla giderseniz bundan hoşlanmayacaktır. Siz üzüldüğünüzde, kırıldığınızda sizinle ilgilenecek birilerini ararsınız Akrepse yalnız kalmayı tercih eder. Sizin hiçbir zaman anlamayacağınız Akrebin gerektiğinde şarj olmak için yalnız kalma eğilimi size sıkıcı gelebilir.

İnsanların iç yüzlerini tanıma konusunda Akrepler size yardımcı olabilirler. Onlar insanların iç yüzlerini görme konusunda doğuştan yeteneklidirler ve insan psikolojisini iyi bilirler.

İkizler Burcu Akrep Burcu ve İletişim

İkizler burcu akrep burcu iletişim uyumu nasıldır? İletişim konusunda sorun yaşanır mı?

Akrep burcu insanları asil duruşlu insanlardan ve her zaman ortaya konulmayan cevherleri bulunan insanlardan hoşlanırlar. Bu nedenle sizi sığ ve yüzeysel bulabilir. Mutlaka bir akreple birlikte olmak istiyorsanız her zaman söylenmemiş bir sözünüz, göstermediğiniz bir özelliğiniz olsun. Herşeyinizi bir anda ortaya koymayın.

Akrep burcu yaşam alanındaki herşeyi kontrol etmek ister bu onun doğasında varolan bir şeydir. En büyük korkuları hayat kontrollerini kaybetmek olduğu için bu konuda çok katıdırlar. Siz yaşam alanına girdiğiniz anda sizi de kontrol etmek isteyecektir ki bu doğal olarak sizi sıkacaktır. Eğer bu duruma alışabilirseniz, Akrebinizle mantığınız ve sosyal zekanızla değil kalbinizle konuşabilirseniz güzel bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu Akrep Burcu Cinsel Uyum

İkizler burcu akrep burcu cinsel uyumu nasıldır? Cinsel yönden ne kadar uyumludurlar?

Hayal gücünüz ve akrep tutkunuz size güzel anlar yaşatabilir ancak Akrep burcu size göre biraz derin ve aşırı olabilir. Akrep burcu cinselliği tutku ile yaşar ve bir yaşam biçimi haline dönüştürür. Akrep burcu için cinsel yaşam ihtiyaçtan öte sanatsal bir etkinlik gibidir. Ancak güzel yanı Akrep burcu kendisi için iki istediğinde sizin için 3 isteyecektir. Onun için asıl önemli olan çizdiği portrenin güzel olması yani sizi mutlu etmesidir. Kötü yanı siz onun için büyük ihtimalle yetersiz kalacaksınız.

Akrep burcu cinsel yaşamı hayatın bir parçası, rengi ve gıdası olarak görürken sizin için sadece bir ihtiyaç olarak kalabilir ve Akrep burcunu bu konuda aşırı bulabilirsiniz. Hemen belirtelim bu yazdıklarımız sadece güneş burcuna göredir ve herkes tümüyle güneş burcu etkisi altında değildir. Yazdıklarımızı buna göre değerlendirmenizi öneririm.

 

Unutmayın ki bu yorumlar Güneş Burcu özelliklerine göre yazılmıştır. Her insanın özellikleri farklı burçlar tarafından etkilenebilir. Bu etkilere göre bir ikizler burcu da az konuşabilir, yalnızlığı sevebilir veya aşırı sosyal olmayabilir. Bunun tersi Akrep burcu için de geçerlidir. Konuları buna göre değerlendirmeniz sağlıklı ve uzun vadeli bir ilişki için çok önemlidir. Uzun vadeli bir ilişkiye başlamadan önce çıkartacağınız bir doğum haritası (horoskop) ile hangi yanlarınızın uyumlu hangi yanlarınızın uyumsuz olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

 

Akrep burcu erkeği ve Akrep burcu kadını

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep Erkeği ikizler Kadını Uyumu

Akrep Kadını İkizler Erkeği Uyumu

 

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir