Kategoriler
Akrep Burcu Uyumu

Akrep Burcu Kova Burcu Uyumu

Akrep Burcu Kova Burcu Uyumu Akrep burcu kova burcu uyumu nasıldır? Akrep burcu ile kova burcu ne kadar uyumludur? Akrep ile kova anlaşabilir mi? Uyum sorunu yaşarlar mı? Zeka pırıltılarının gece ve gündüze yayılmış iki ayrı ucu Kova ve Akrep burcu satranç tahtasındaki maçlarına ara verip mutlu olmayı başarabilirler mi acaba? Görünen o ki iletişim […]

Akrep burcu kova burcu uyumu, akrep kova burç uyumu nasıl?

Akrep Burcu Kova Burcu Uyumu

Akrep burcu kova burcu uyumu nasıldır? Akrep burcu ile kova burcu ne kadar uyumludur? Akrep ile kova anlaşabilir mi? Uyum sorunu yaşarlar mı?

Zeka pırıltılarının gece ve gündüze yayılmış iki ayrı ucu Kova ve Akrep burcu satranç tahtasındaki maçlarına ara verip mutlu olmayı başarabilirler mi acaba? Görünen o ki iletişim sorunlarını çözmedikleri sürece uzun vadeli bir birliktelik sorunlu görünüyor.

Akrep kova birlikteliği renkli, sıradışı ve keyifli olabilir ama aşmaları gereken büyük bir iletişim sorunları olacaktır. Akrep burcu su grubunda, Kova ise hava grubunda yer alır. Algıları ve algıladıklarını yansıtma tarzları tümüyle farklıdır.

Mutlu olabilir mi? Doğum haritalarında uyumlu konumlar bulunuyorsa neden olmasın. Farklı yanlarını birbirlerini daha verimli hale getirmek için kullanabilirler. Kova akrep burcuna sosyal yaşamı, Akrep bursu ise kovaya ruhsal derinlikleri sunabilir. Ancak akrep burcu için can alıcı bir nokta var ki bu aşılmadığı sürece hangi konuda ne kadar anlaşırlarsa anlaşsınlar bu ilişkide sorun çıkma potansiyeli her zaman bulunacaktır. Cinsel yaşam!

Akrep Kova Uyum Grafiği

Akrep Burcu Kova Burcu Uyumu Akrep Kova Uyumu, akrep kova uyum tablosu, akrep kova uyum grafiği

Akrep Burcu Açısından Akrep Burcu Kova Burcu Uyumu

Kova burçları zekaları ile ön planda olan bir burçtur. Başlangıçta Kova burçlarının bu yönleri ilginizi çekebilir. Akrep burcu hayatta her şeyi çözmekten ve zor olanı ortaya çıkartmaktan zevk alır. Çözmek ne kadar uzun sürerse onun için heyecan da o kadar uzun sürecektir.

Kovaların zeka kokan yanları Akrebi cezbeder ancak Kovalarda Akrebin ihtiyaç duyduğu duygusal derinlikler yoktur. Bu durum ilişki için gerekli hammaddelerden birinin eksik olması anlamına gelir. Akrep burcu değer vereceği herşeyi ruhunda ve kalbinde hissetmesi gerekir.

Kova burcu daha çok akrebin gözlerine ve kulaklarına hitap edecektir. Ama ruhuna ve kalbine pek uğramayacaktır.

Akrep Burcu Kova Burcu Uyumu ve İletişim

İki burç arasındaki iletişim birinin siyah dediğini diğerinin beyaz olarak algılaması kadar iyidir. İşin kötü yanı her iki tarafta birbirlerinden “neden böyle” demeyecek kadar uzak olacaklardır.

Akrep burcu duygusal yoğunluk aradığında Kovalar bu yoğunluğu sağlayamacaklardır. Akrebin bu derinlik arayışı Kovaları uzaklaştıracak ve tepki oluşturmalarına sebep olacaktır. Her iki tarafta inatçı ve uzaklaşmaktan uzak olacağı için uzun süreli çatışmalar kaçınılmaz olabilir.

Her iki tarafta iletişim sorununu ortadan kaldırmak için çaba sarfetmezse uzun vadeli mutlu bir birliktelikten bahsetmek oldukça zor olacaktır.

Bir diğer önemli bir sorun ise, Kova burcu hava grubunda yer aldığı için sosyal bir burçtur. Canı sıkılıp evde dışarı çıktığında zihninde gidebileceği arkadaşlar listesi her zaman bulunur. Değişiklik aradığında başına buyruk hareket ederek çekip gidebilir. Gezer, dolaşır ve tekrar geldiğinde anlatacak o kadar çok şeyi olur ki, Akrep burcu “yeter artık” demek zorunda kalabilir.

Tüm hava grubu burçları söze ifadelerini ön plana çıkarırlar. Yaşadıkları herşeyi ayrıntılı bir şekilde anlatırlar. Bu akrep burcuna göre değildir. Akrep burcu ikili ilişkilerde iletişimi, daha çok sezgilerine ve hislerine dayanır. Hissetmediği ve sezmediği şeyler onun için anlam ifade etmez.

Akrep Burcu Kova Burcu Cinsel Uyumu

Akrep burcu kova burcu cinsel uyumu ne kadar iyi olabilir?

Cinsel uyum her iki tarafında iyi olduğu alanlardan biri olacaktır. Kovanın zekası Akrebin tutkusu bu alanda oldukça farklı bir yaşam sunabilir. Akrep burcu ile kova burcunun ortak olduğu noktalardan biri sıradışı olanı sevmemeleridir. Akrep ve kova birlikte cinsel yaşamlarında denenmemiş herşeyi denemek isteyeceklerdir.

Akrep burcu için cinsel yaşam hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alırken Kova burcu için cinsel yaşam olmazsa olmazlar arasında yer almaz. Mükemmel bir cinsel uyumları olduğunu söyleyemeyiz ancak sahip oldukları hayata ters ve farklı bakış açıları onların cinsel yaşamlarını zenginleştirmek için yeterli olacaktır.

Akrep burcu ve kova burcu evlenmek istiyorsa evlenmeden önce doğum haritalarında cinsel uyumlarını mutlaka gözden geçirmelidirler. Cinsel yaşamda yaşanabilecek sorunlar akrep burcu için tüm ilişkiyi zora sokabilir.

Kova burcu akrep burcu uyumu

Kova Burcu Açısından Akrep Burcu Kova Burcu Uyumu

Kova burcu ile Akrep burcu uyumu nasıldır? Birbirleri ile ne kadar uyumlu bir birliktelik sürdürebilirler?

Akrep burcunun karizmatik duruşu sizi cezbedebilir, kısa vadede harika bir birliktelik olabilir ancak sahip olduğunuz özellikler iletişim sorunlarının yaşanmasını her zaman olası kılacaktır.

Akrep burcu duygusal noktada sizin kadar sığ olmadığı için duyguları her zaman uç noktalarda yaşamayı sever. Bunun neden böyle olduğunu anlamakta zorlanabilirsiniz. Akrep burcu da sizi bu konuda duygusuz olmakla suçlayabilir. Azla Çok’un arasını bulamayan Akrep burçları sizin orta yolunuza hiçbir zaman adapte olamayabilirler.

Kova Burcu Akrep Burcu İletişim

Kova burcu akrep burcu iletişim uyumu nasıldır? İletişim konusunda sorun yaşanır mı?

Her ikinizde sahip olduğunuz inatçı yapınız ve uzlaşmaz tavırlarınız ilişkinizi zora sokabilir. İletişim sorunlarınızı ortadan kaldırabilecek çözümler üretebilirseniz ortaya gerçekten güzel bir ilişki çıkması olasıdır. Akrep burçları hayatı keyifle yaşamanızı sağlayabilecek insanlardır ancak aşırı kıskanç oluşları ve duygusal derinlikleri sizi rahatsız edebilir.

Akrep burcu öncelikle eşinin kalbine bakar ve gerçekleri orada arar eğer yoğunluk göremezse bunun sebeplerine kafa yorar. Kendinde bir kusur bulamazsa yoğunluğun nereye gittiğini bulmak adına size hayatı çekilmez hale getirebilir.

Eğer zoru seviyorsanız, çözülmesi zor bulmacaları çözmekten keyif alıyor ve sabırlı iseniz akrep burcu tam size göre olabilir. Unutmamak gerekir ki gerçek bir sevginin çözemeyeceği hiçbir sorun yoktur.

Kova Burcu Akrep Burcu Cinsel Uyumu

Kova burcu akrep burcu cinsel uyumu nasıldır? Cinsel yönden ne kadar uyumludurlar?

Cinselliği yoğun ve sıradışı bir şekilde yaşamak sizin için sorun değilse Akrep burcu tam size göredir ve bu konuda sıkıntı yaşama olasılığınız düşüktür. Akrep burcu cinsel ihtiyacı asla haftada kaç gün, ayda kaç gün, hangi saatlerde diye ayırmaz her an ve her zaman hazır olmalısınız.

Kova burcu akrep burcuna göre daha sosyal olduğu için çok sayıda arkadaşı olur. Canı her sıkıldığında her an gidebileceği arkadaşları vardır. Bu özelliğinden dolayı kova burcu akrep burcu kadar cinsel yaşama düşkün değildir. Akrep burcu bir süre sonra kulağınızı çekmeye başlayabilir. Dikkatli olmanızda yarar var.

 

Akrep burcu erkeği ve Akrep burcu kadını

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep Erkeği Kova Kadını Uyumu

Akrep Kadını Kova Erkeği Uyumu

 

 

www.akreportal.com

“Akrep Burcu Kova Burcu Uyumu” için 3 yanıt

Akrep ile kovanın anlaşması doğum haritalarında uyumlu konumlar yoksa çok zordur. İyi ve sıradışı bir arkadaş olabilirler ama akrep burcu aradığı tutkulu ilişkini kovada bulamaz. Çok sevdiğim arkadaşlar kova burcu ama evliliği düşünemem. Nedeni basit, ne zaman yanına gitsem etrafından hep birileri olur. Sadece ben olmalıyım.

Çok aşık olduğum akrep erkeğiyle iletişimde ortak bir dil oluşturamamamız nedeniyle yollarımızı ayırdık. Zevklerimiz veya hayattan beklentilerimiz ortaktı aslında. Cinsel olarak da yüzde bir milyon şeklinde mübalağa ederek açıklayabileceğim bir çekim gücüne sahiptik, ileride de sorun olmayacağından emindim yani. Ancak tahakküm, şüphe ve kıskançlıkları üst düzeydeydi. Bilhassa sadakatime rağmen yersiz şüpheleri, yaşadığımız sorunlara veya hatalarıma karşı aşırı tepkiler vermesi, öfkelendiğinde kırıcı olması yakın bir zamanda ilişkinin sonunu getirdi. Peki o sevmiyor muydu ki böyle davrandı, bilakis. İç dünyasını benimle paylaşırdı, herşeyini feda etmeye hazırdı, aşkı iliklerime kadar hissederdim. Şimdi ayrıyız yeniden bir dönüş olur mu bilmiyorum, onu hala çok seviyorum :/ Her burcun doğası farklı farkındayım ancak ben hala sevginin her sorunun üstesinden gelebileceğine inananlardanım..

Akrep burcu doğası biraz sert maalesef. Uçlarda gezegen bir yapısı var. Dediğiniz gibi her burcun doğası farklı. Bu farklılıklar bazen tahammül sınırlarını aşacak boyutta oluyor. Sabretmek her zaman mümkün mü? Olmuyor ne yazık ki. Akrep fıtratı “ya hep ya hiç” modunda çalıştığı için birlikte olduğu insanın ruhuyla her bakımdan kendisi ile bütünleşmesini bekler. Kıskançlıkları insanı bezdirecek boyutta olabiliyor. Tabiki bunu bilinçli yapmıyor. Ama mekanizma bu şekilde işliyor. “Benimsin” bitti. Bu aşamadan sonra çok sıkı bir denetime başlıyor. Uzun bir sabır süreci başlar. Katlanmak zor olur. Aşırı sevginin sonucu.

Gönlünüze göre güzel bir birliktelik yaşamanızı dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir