Kategoriler
Akrep Burcu Uyumu

Akrep Burcu Oğlak Burcu Uyumu

Akrep Burcu Oğlak Burcu Uyumu Akrep burcu oğlak burcu uyumu nasıldır? Akrep burcu ile oğlak burcu ne kadar uyumludur? Akrep ile oğlak anlaşabilir mi? Uyum sorunu yaşarlar mı? Her iki burcunda anlaşabildiği çok fazla ortak nokta vardır. Her ikinizde güvene ve sadakate önem verirsiniz. Akrep ve Oğlak birlikteliği küçük ayrıntılar dışında iyi bir birliktelik olabilir. […]

Akrep Burcu Oğlak Burcu Uyumu, Akrep Oğlak Burç Uyumu Nasıl?

Akrep Burcu Oğlak Burcu Uyumu

Akrep burcu oğlak burcu uyumu nasıldır? Akrep burcu ile oğlak burcu ne kadar uyumludur? Akrep ile oğlak anlaşabilir mi? Uyum sorunu yaşarlar mı?

Her iki burcunda anlaşabildiği çok fazla ortak nokta vardır. Her ikinizde güvene ve sadakate önem verirsiniz. Akrep ve Oğlak birlikteliği küçük ayrıntılar dışında iyi bir birliktelik olabilir. Akrep burcu su grubu, Oğlak burcu ise toprak grubunda yer alır. Su grubu ile toprak grubu burçlarının birliktelikleri çoğu zaman verimli olmaktadır.

Akrep burcu da Oğlak burcu da sadık, azimli ve kararlıdırlar. Uzaktan bakıldığında bir akrep burcu ile oğlak burcunu birbirlerinden ayırmak çok zordur. Duruşları, bakışları ve tavırları birbirlerine çok benzer.

Akrep burcu oğlak burcuna madde ötesine, Oğlak burcu ise akrep burcunu gerçek dünyaya taşıyarak verimli bir ilişki kurabilirler. Birbirlerini tamamlayabilecek ve verimli hale getirebilecek özelliklere sahiptirler.

Akrep Oğlak Uyum Grafiği

Akrep Oğlak Uyum Grafiği, akrep oğlak uyum tablosu

Akrep Burcu Açısından Akrep Burcu Oğlak Burcu Uyumu

Oğlak burcu ile anlaştığınız noktalar fazla olsa da oğlak burcunu size göre daha az duygusal bulabilirsiniz. Siz derin duygulara sahip biri iken oğlak burcu duygusal yönden daha yüzeyseldir. Ancak Oğlaklar romantizmi en iyi yaşayabilen burçlardan biridir ve bu duygusal derinliği giderebilecek bir özelliktir. Oğlak burcunun romantizmi ve Akrep burcunun derin duygularının birleşimi güzel bir ilişki ortaya çıkarabilir.

Oğlaklar da tıpkı sizin gibi sadakat konusunda titizdirler. Eşlerini içten sevmişlerse bu konuda problem çıkartmazlar. Her iki burçta ekonomik konularda çok titizdirler ve ince eleyip sık dokurlar. Parasal konularda mantıklı hareket edersiniz. Önceliği geleceği güvence altına almaya verirsiniz.

Akrep Burcu Oğlak Burcu Uyumu ve İletişim

Akrep ve oğlak burcu uyumu bir konuda sıkıntılı olabilir o da iki burcunda inatçı oluşudur. Bu sorunu aşabilirlerse sorun yaşamayacaklardır.

Her iki burçta inatçıdır ancak Oğlak burçları bu konuda biraz daha esnektirler bu yönleri Akrepleri dengede tutabilir. Akrep burcu Oğlaklardaki esnekliği saygı ve tevazu ile karşılarlar (Olgun bir akrep) Akrep Burcu Oğlak Burcu ilişkisi her iki burcun güçlü yanlarının iyi bir şekilde değerlendirilebileceği güzel bir birliktelik olacaktır.

Akrep Burcu Oğlak Burcu Cinsel Uyumu

Akrep ve oğlak burcu cinsel uyumu nasıldır? Cinsel yönden uyumlumudurlar?

Oğlak burcu Akrep burcuna göre daha işkolik olabilir ve enerjisinin büyük kısmını işine ayırabilir ancak cinsel uyum konusunda kesinlikle büyük sıkıntılar yaşanmayacaktır. Oğlak burcunun şehveti ve Akrep burcunun sıradışı cinsel cazibesi ve derin tutkuları bir araya geldiğinde mükemmel bir uyum ortaya çıkabilir.

Oğlak burcu kendisini iş yaşamına fazla kaptırdığı zamanlarda akrep burcu gerektiğinde agresif tavırlar sergileyerek oğlak burcunu yanına çekmeye çalışacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, akrep burcunun psikolojik oyunlar oynamadan bunu yapmasıdır. İstediğini doğrudan söylemesi aralarındaki uyumu açısından son derece önemlidir.

Akrep burcu cinsel yaşama her zaman hazırdır. Oğlak burcu ise yoğun iş temposundan dolayı zihni meşgul olabilir. Oğlak burcunu zihnindeki meşguliyetlerden çekip almak akrep burcuna düşebilir. Talep eden ve isteyen tarafından her zaman akrep burcu olması yorucu olabilir. Bu durumda oğlak burcunun eve geldiğinde iş hayatını kapının dışında bırakması işleri kolaylaştıracaktır. Aksi taktirde akrep burcunda okkalı fırçalar yemesi kaçınılmaz olabilir.

Oğlak burcu akrep burcu uyumu

Oğlak Burcu Açısından Akrep ve Oğlak Burcu Uyumu

Oğlak burcu ile Akrep burcu uyumu nasıldır? Birbirleri ile ne kadar uyumlu bir birliktelik sürdürebilirler?

Romantik Oğlaklarla Derinlerde dolaşan Akreplerin birliktelikleri genellikle sorunsuz ilişkilerdir. Oğlak burcu Akrep Burcunu gördüğünde onun gizemine ve sıradışı yaşam çizgisine karşı büyük ilgi duyar. Bir Oğlak Burcu için Akrep burcu tutkulu, yoğun ve büyüleyici bir insandır.

Akrep burcundaki ince detaylar, gizemli, dirayetli ve güçlü yönleri Oğlak burcunun yaşamında karşılaştığı sorunları aşmasında büyük bir yardımcı olacaktır. Oğlak burcunun finansal alandaki zekası ile Akrep burcunun sezgileri ve en ince ayrıntılarına kadar inebilen güçlü analitik özellikleri bir araya geldiğinde ortaya çok güçlü bir yapı ortaya çıkacaktır.

Akrep burcu güçlü sezgilere sahiptir. Sezgilerini analitik yetenekleri ile birleştirdiğinde oğlak burcuna iş yaşamında güçlü tüyolar verebilir. Oğlak burcu da akrep burcuna gerçeklik algısı kazanmasında ve hayatın sadece sezgilerden ibaret olmadığını öğrenmesinde yardımcı olabilir.

Her ikinizde güvene ve sadakate önem verirsiniz. Her ikinizde çoğu zaman sosyal alanlarda bulunmaktansa evde birlikte olmayı tercih edersiniz. Bu konuda Akrepler size göre daha evcimen gelebilir hatta zaman zaman Akrep burcunun yalnız kalma isteği de size garip gelebilir.

Bu onların kendilerini yeniden şarj etme ve enerjilerini yenilemeleri için bir zorunluluktur. Biraz sabırlı olun ve onlara bu konuda saygı duyun tekrar geri geldiklerinde biriktirdikleri enerjileri size de yeni ufuklar açacaktır.

Oğlak Burcu Akrep Burcu Para ve İletişim

Oğlak burcu akrep burcu para ve iletişim uyumu nasıldır? İletişim konusunda sorun yaşanır mı?

Parasal konularda her ikinizde mantığınızla hareket edeceğiniz için sıkıntı yaşamayacaksınız. Birbirinizin güçlü yönlerini değerlendirebileceğiniz güzel bir birliktelik her zaman mümkündür ve her iki tarafta bu birliktelikten büyük keyif alacaktır.

Sizin iş hayatınıza ve parasal konulara bakışınız daha çok gerçeklik algısı üzerine kurgulanmıştır. Verileri alı onları olduğu gibi değerlendirirsiniz. Akrep burcu ise güçlü bir analiz yeteneğine sahiptir. Olayları geçmiş ve gelecekle bağlantı kurarak değerlendirebilir. Analitik yeteneğini güçlü hisleri ile de destekleyerek size destek olabilir.

Her ikinizde iletişim konusunda abartılardan uzaksınız. Az ve sadece gerektiğinde konuşursunuz. Dokunmak ve hissetmek sizin için konuşarak anlaşmaktan daha keyifli gelir. Bu konuda akrep burcu ile uyumunuz harika diyebiliriz. Özellikle akrep burcunun doğum haritasında toprak unsurları bulunuyorsa iletişiminiz daha da güçlenecektir.

Oğlakle Akrep Burcu Cinsel Uyumu

Oğlak burcu akrep burcu cinsel uyumu nasıldır? Cinsel yönden ne kadar uyumludurlar?

Akrep burcu çoğu zaman sizi yoğun iş temposundan çekip alacak ve deşarj olmanız için elinden geleni yapacaktır. Akreplerin bitmek tükenmek bilmeyen arzuları ve istekleri size garip gelse de sizin parasal konulardan sıyrılıp deşarj olmanızda mükemmel bir ortak olacaklardır.

Akrep burcu kıskanç bir burçtur. Abartıp iş hayatınıza ondan daha fazla aman ayırmanız onu çileden çıkarabilir.

 

Akrep burcu erkeği ve Akrep burcu kadını

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep Erkeği Oğlak Kadını Uyumu

Akrep Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

 

www.akreportal.com

“Akrep Burcu Oğlak Burcu Uyumu” için bir yanıt

Akrep burcu denilince ilk balık ve yengeç gelir. Oğlak neden arka planda anlamadım. Oğlak burcunun akreple benzer çok özelliği var. Deneyin göreceksiniz tam bir sonbahar aşkı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir