Kategoriler
Akrep Burcu Uyumu

Akrep Burcu Yengeç Burcu Uyumu

Akrep Burcu Yengeç Burcu Uyumu Akrep burcu yengeç burcu uyumu nasıldır? Akrep burcu ile yengeç burcu ne kadar uyumludur? Akrep ile yengeç anlaşabilir mi? Uyum sorunu yaşarlar mı? Akrep yengeç birlikteliği burçlar kuşağının en uyumlu çiftleri arasında yer alır Su gurubunda yer alan her iki burç içinde güzel bir birliktelik olacaktır. Yengeç, Akrep burcunun en […]

Akrep burcu yengeç burcu uyumu, akrep yengeç burç uyumu nasıl?

Akrep Burcu Yengeç Burcu Uyumu

Akrep burcu yengeç burcu uyumu nasıldır? Akrep burcu ile yengeç burcu ne kadar uyumludur? Akrep ile yengeç anlaşabilir mi? Uyum sorunu yaşarlar mı?

Akrep yengeç birlikteliği burçlar kuşağının en uyumlu çiftleri arasında yer alır

Su gurubunda yer alan her iki burç içinde güzel bir birliktelik olacaktır. Yengeç, Akrep burcunun en iyi anlaşabildiği burçlardan biridir. Her iki burçta benzer özelliklere sahip ve eksiklerini tamamlıyorlar. Akrep sahiplenici Yengeç sahiplenilmek ister. Her ikisi de evcildir. Akrep burcu yengeç burcunun zayıf yanlarını tamamlarken Yengeç burcu da Akrep burcunun olumsuz yanlarını olumluya dönüştürür.

Akrep Yengeç Uyum Grafiği

Akrep Burcu Yengeç Burcu Uyumu Akrep Yengeç Uyumu tablo

Akrep Burcu Açısından Akrep Burcu Yengeç Burcu Uyumu

Akrep burcu aradığı mutluluğu büyük oranda Yengeç burcunda bulacaktır. Karşılıklı sadakat ve güven olduğu sürece mutluluk bir ömür boyu sürecektir. Akrep burcu yalnızlığı, gizemi ve sadakati sever bu aradıkları Yengeç burcunda vardır.

Akrep Yengeç Birlikteliğinde Duygusal Derinlik

Her ikinizde derin bir duygusallığa sahip olduğunuz için aşırı romantizm zaman zaman duygusal kırılmalara sebep olabilir. Bu durumda taraflardan birinin diğeri için kırılan kalbi onaran bir tamirci olması gerekir. Akrep burcu sabit ve muktedir olmayı sevdiği için burada daha çok kurtarıcı rolünü üstlenecek olan Yengeç burcudur. Eğer olgun bir Yengeç burcu ile birlikte iseniz birlikteliğiniz daha kalıcı ve mutlu olacaktır.

Akrep Burcu Yengeç Burcu Uyumu ve İletişim

Akrep burcu yengeç burcu iletişim uyumu sorunsuz bir ilişki sağlayabilir mi?

Her ikinizde yalnızlığı, güveni, romantizmi, gizemi hatta telepatik iletişim kurabilecek kadar derin bir sezgiselliği beraberinizde getirirsiniz. Bu özellikler size güzel bir hayat sunacaktır.

Bu kadar yoğun bir uyum içeren birliktelikte Akrep burcunun kıskançlığı sorun olabilir. Akrep burcu ile birlikte olan sadece ona ait olmalı. Bu sizin için bir ilke konumunda olduğu için kıskançlık sözleşme bozulduğunda açılacak bir savaş niteliği taşıyabilir. Bu yönünüzü bilmeyen bir Yengeç aşırı kırılganlık gösterebilir.

Yengeç burcuna göre Akrep burcu daha az esnek ve karizmatik gelebilecek derecede kalın ve aşılmaz duvarlara sahiptir. Bu durum Yengeç burcuna ayrı bir güven ve heyecan verir. Yengeç burcu zaman zaman sizin o kalın duvarlar arkasına girmenize izin verdiği sürece sorun yaşanmayacaktır.

Yengeç burcu ile olan birlikteliğinizde sorun olabilecek en önemli unsur Yengeç burcu insanlarının olası huysuzluklarıdır. Eğer bunu aşırıya kaçacak şekilde devam ettirirlerse Akrep burcu daha fazlası ile karşılık verebilir.

Yaşanabilecek ufak tefek olumsuzluklar güçlü uyumunuz sayesinde kolayca bertaraf edilecektir.

Akrep Yengeç Yengeç Burcu Cinsel Uyumu

Akrep burcu yengeç burcu cinsel uyumu nasıldır? Cinsel anlamda uyumlu olabilirler mi?

Akrep Yengeç birlikteliği sonra derece uyumlu ve muhteşem bir cinsel birliktelik sunacaktır. Seks hayatınız asla durağan olmayacak kadar renkli ve şaşalı olacaktır. Çünkü her iki tarafta konuşmadan dahi tam olarak ne istediklerini bileceklerdir. Frekans uyumunuz her anınızdan zevk almanızı sağlayacak kadar güçlüdür.

Akrep burcu için cinsel yaşa öncelikle karşı tarafın tatmin olmasıdır. Tatmin edilmek isteyen ve tatmin etmek isteyen iki burç mutlak bir doyum yaşayacaktır. Akrebin sınırları zorlayıcı tutumuna yengeç burcu fantazileri ile cevap verecektir.

Yengeç burcu akrep burcu uyumu

Yengeç Burcu Açısından Akrep Burcu Yengeç Burcu Uyumu

Yengeç burcu ile Akrep burcu uyumu nasıldır? Birbirleri ile ne kadar uyumlu bir birliktelik sürdürebilirler?

Yengeç burcu açısından en ideal birlikteliklerden biridir. Akrep burcu Yengeç burcunun iç dünyasını çok iyi anlar, Yengeç burcu kendisini Akrebe tümüyle teslim ederse O’na harika bir dünya sunabilir. Önemli olan samimiyet ve dürüstlüktür. Akrep burcu insanların iç dünyalarını çok iyi okudukları için duyduklarına ve gösterilene göre değil sezgileri ile algıladıklarına ve içlerine doğanla hareket ederler.

Yengeç burcu “Seninim, beni sev, sana aitim, sadece sen varsın benim için” dediği ve bunda da samimi olduğu sürece Akrep burcu tüm samimiyeti ile buna karşılık verecektir. Akrep burcu insanlarının en güzel yanları samimiyet karşısında sizden daha samimi olurlar. Dürüstlük karşısında sizden daha dürüst olurlar. Aradığınız sevgiyi ve şefkati fazlasıyla bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Her ikinizde duygusal, pozitif ve sadıksınız bu da size mükemmel bir uyum sunacaktır. Sizin en çok ilgi duyacağınız Akrep Burcunun güçlü ve karizmatik kişiliği olacaktır. Samimi olduğunuz sürece Akrep burcu asla bu yanını sizi üzmek ve kırmak için kullanmayacaktır.

Yengeç Burcu Akrep Burcu ve İletişim

Yengeç burcu akrep burcu iletişim uyumu nasıldır? İletişim konusunda sorun yaşanır mı?

Yengeç Akrep uyum tablosunda diğer önemli bir özellikte her ikiniz de her ikinizde sadece gerektiğinde sosyalleşmeyi tercih edersiniz. Yaşam alanınız sizin için özeldir ve sadece izin verdikleriniz o alana girebilir. Her ikiniz de gizliliğe ve özel hayata büyük önem verirsiniz. Aranızdaki telepatik iletişim son derece güçlüdür bundan dolayı konuşmadan dahi birbirinizle anlaşabilirsiniz. Her ikinizde derin bir aşk peşindesiniz, ruh eşinizi arıyorsunuz ve büyük ihtimalle bu birliktelik size arayışınızı mutlu bir sonla neticelendirecektir.

Büyük oranda anlaşıyor olsanız da dikkat etmeniz gereken bir nokta Akrep burcu zaman zaman yalnız kalmak isteyeceklerdir. Buna saygı duymalı ve anlayışla karşılamalısınız. Bu akrep burcu insanları için bir gerekliliktir size karşı bir tavır ve bir oyun olarak algılamayın ve ona bu konuda eleştirel yaklaşmayın. Eleştiriler Akrep burcunun özellikle yalnız kalma konusunda tahammül sınırlarını zorlayacaktır. Eğer bu konuda üzerine giderseniz onun daha fazla yalnız kalmasına ve gizemli bir yaşam tercih etmesine neden olabilirsiniz.

Yengeç Akrep Birlikteliğinde Sabır Faktörü

Yengeç burcu akrep burcu uyumu ve sabır unsuru

Akrep burcunun “ben merkezli” yapısına uyum sağlamalı ve sabırlı olmalısınız. Göstereceğiniz sabır size uzun süreli mutluluğun kapılarını açacaktır. Akrep burcu sert bir kabuk ile çevrilidir ancak sabırlı olur ve beklerseniz o kabuğun içerisine sizi de alır ve ben merkezinde ikiniz birden yer almaya başlarsınız. Bunun size sunacağı mutluluğu ise ancak yaşadıkça tarif edebilirsiniz.

İkinizde başbaşa iken ahlak sınırlarını zorlayabilecek kadar ileri gidebilirsiniz. Uyumunuz birlikte iken size tüm sınırları zorlama imkanı sunar.

Hemen belirtelim bu yazdıklarımız sadece güneş burcuna göredir ve herkes tümüyle güneş burcu etkisi altında değildir. Yazdıklarımızı buna göre değerlendirmenizi öneririm.

Yengeç Burcu Akrep Burcu Cinsel Uyumu

Yengeç burcu akrep burcu cinsel uyumu nasıldır? Cinsel yönden ne kadar uyumludurlar?

Bu konuda asla durağan olmayacağınıza emin olabilirsiniz. Her ikinizin de evcil olması yaşam alanınızı tam bir şölen yerine çevirmenize neden olacaktır. Tanımlamak gerekirse bulutlar arasındaki gizemli bir şatoda yaşıyor olacaksınız. Uyumunuz çok iyi olacağı için her ikiniz de tam olarak ne istediğinizi biliyor olacaksınız. Sizin durağanlaşma eğilimi gösterdiğiniz noktalarda Akrep sınırları zorlayıcı tavırları ile dinmekte olan fırtınaları tekrar coşturacaktır. Doyumsuz bir cinsel yaşamınız olacağına kuşkunuz olmasın. Siz Akrep burcu için elindeki fırçalarla her gün farklı bir resim yaptığı yağlı boya bir tablo gibi olacaksınız. En güzeli ise Akrep için birinci öncelik sizin mutluluğunuz olacaktır. Sizi mutlu gördükçe coşacak ve daha fazlasını sunmaya çalışacaktır.

Unutmayın ki bu yorumlar Güneş Burcu özelliklerine göre yazılmıştır. Her insanın özellikleri farklı burçlar tarafından etkilenebilir. Bu etkilere göre bir ikizler burcu da az konuşabilir, yalnızlığı sevebilir veya aşırı sosyal olmayabilir. Bunun tersi Akrep burcu için de geçerlidir. Konuları buna göre değerlendirmeniz sağlıklı ve uzun vadeli bir ilişki için çok önemlidir. Uzun vadeli bir ilişkiye başlamadan önce çıkartacağınız bir doğum haritası (horoskop) ile hangi yanlarınızın uyumlu hangi yanlarınızın uyumsuz olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

 

Akrep burcu erkeği ve Akrep burcu kadını

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep Erkeği Yengeç Kadını Uyumu

Akrep Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

 

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir